סל דיו היא חברה המתמחה ביבוא שיווק והפצה ליחידים וסיטונאים של ראשי הדפסה, טונרים, דיו, ושאר מתכלים. כמו כן אנו משווקים את כל סוגי המדפסות ממיטב החברות והיצרנים.

ברשותינו כל סוגי הדיו והמתכלים המקוריים של כל החברות הקיימות בשוק, ברדר, אפסון, קנון, לקסמרק, סמסונג ועוד, כמו"כ קיימים גם כל סוגי התואמים באיכות מעולה שאינה נופלת מהמקוריים.
סל דיו שמה לנגד עיניה את השירות ללקוח ומתן הפיתרון היעיל והזול ביותר הקיים בשוק, כל המוצרים נתונים לפיקוח קפדני על טיבם ואיכותם ובהתאם לזאת ניתנת אחריות מלאה על כל המוצרים.
ברשותינו גם ציוד היקפי מגוון, עכברים, עכברים אלחוטיים, מקלדות, מקלדות אלחוטיים, רמקולים, מצלמות, אוזניות, בטריות, כרטיסי זיכרון ממיטב החברות והיצרנים, מדיות לצריבה על כל סוגיהן ועוד.
אנו מתחייבים לתת שירות איכותי זול והוגן לכל לקוחותינו!

בכל שבוע מתפרסם באתר ובדף הפייסבוק "המבצע השבועי" ניתן ורצוי לעקוב!


מוצרינו אינם ממוחזרים!


חפש דגם דיו/טונר/מדפסת

בחרו חברת
מדפסות
 
 
 
 

שאלות נפוצות

האם הדיו איכותי?
בעשור האחרון עם כניסת המחשב האישי לכל בית נכנסה עימו גם המדפסת, בעוד שבעבר רק בודדים החזיקו בביתם הפרטי מדפסת ולרוב פקס בלבד. כיום ניתן לרכוש מדפסות במחירים זולים במיוחד, אלא שיוקר הדיו הופך אותן לרבים לבלתי רלוונטיות. במדפסות רבות מחיר הדיו עולה על מחיר המדפסת!
בעבר מוחזרו רבות מן המחסניות בכוונה להוזיל את עלותן ולאפשר נגישות רבה יותר להדפסה מהבית, מחסניות ממוחזרות אלו היוו פיתרון חלקי לעלות ההדפסה אך רק חלקי, אחוזים ניכרים ממחסניות אלו היו פגומים, נוזלים, מלכלכים וכו' וכו', גם אם עשו את עבודתן בהתחלה, לא היה ניתן לנצל את כמות הדיו עד סופה, מירב המחסניות גם לא מוחזרו ע"י אנשי מקצוע כך שלפעמים אף פגמו במדפסת עצמה.
בשנים האחרונות התפתחה תעשיית ענק בעיקר במדינות המזרח של פיתוח וייצור מוצרי דיו וטונרים תואמים (גם חברות הענק העבירו את קווי היצור למדינות אלו). מחסניות הדיו והטונרים התואמים החליפו את מחסניות הדיו והטונרים הממוחזרים, בטיבן, יעילותן, בתוקף עמידותן ולעיתים אף במחירן. ספקי מדפסות אחדים אף הגדילו לעשות וממליצים על מדפסותיהן בכך שניתן למצוא להן מחסניות תואמות, בעוד שבעבר נלחמו בממחזרים מלחמות חורמה. אין ספק שהתחוללה מהפכה בשוק ההדפסה וכיום היא שווה לכל נפש.

קיימות מספר סוגי מדפסות אך עיקרן הן-הזרקת דיו (מחסניות דיו) ולייזר (טונרים). לרוב מדפסות ביתיות הן הזרקת דיו, בעוד שעסקים חניות ומשרדים מחזיקים מכשירי לייזר. באופן כללי הדפסת לייזר זולה יותר מדיו אם כי הדפסת צבע בלייזר לא תמיד זולה יותר. מדפסות לייזר עלותן גבוהה יותר ותכולת מתכליהן גבוהה עשרת מונים. עלות הדפסה במכשיר לייזר שחור עשויה להוזיל בהשוואה להזרקת דיו בכ90 אחוזים! דפי פוטו אינם ניתנים להדפסה בלייזר.


לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801
פקס : 02-8000-802
, לחץ כאן לשליחת מייל לשירות
כתובתינו: נפחא 23 - ירושלים