תקנון סל דיו

אתר זה הינו אתר מסחרי, המשמש לצרכי מסחר אלקטרוני ברשת האינטרנט והינו שם רשום של חברת סל דיו . כל המידע המוצג באתר, לרבות מידע אודות המוצרים באתר, הינו רכושה הבלעדי של רשת סל דיו. תקנון זה מנוסח, לעתים, בלשון זכר לנוחות הגולשים באתר ואין בכך שום כוונה לפגוע בבני המין שאינם מוזכרים בו.
הסכמה לתנאי התקנון
כאשר אתם מבצעים פעולה של הזמנת מוצרים באתר הינכם, למעשה, מצהירים כי קראתם את תקנון האתר, אישרתם אותו וכי לא תבואו בטענה ותביעה כלשהי כנגד אחד או יותר מהגורמים הקשורים לפעילותו של האתר, למעט הפרת הכללים המופיעים בתקנון. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תקנון האתר לפי ראות עיניה ושיקוליה הבלעדיים ולא יינתן בכך פתח לטענה או תביעה כנגד החברה או הגורמים הקשורים לניהול האתר.
תימחור המוצרים
לחברה שמורה הזכות לשנות את מחירי המוצרים ועלויות נלוות, לרבות עלות משלוח בכל עת ללא כל צורך במתן דין וחשבון לגורם כזה או אחר אשר אינו קשור לחברה. כל המחירים באתר הינם בש"ח וכוללים מע"מ, וכוללים משלוח בדואר רגיל או באיסוף עצמי.
אופני התשלום :
התשלום עבור המוצרים שהוזמנו באתר מתבצע באחד האמצעים הבאים : -תשלום בכרטיס אשראי תקף וחוקי. -תשלום במזומן במידה ואספקת המוצר תיעשה במקרה פרטי ע"י שליח, לפי בקשת המזמין ובהתאם לסיכום עם נציג מכירות של החברה -בכל מקרה בו יוזנו פרטי אשראי לא נכונים אם בצורה מכוונת ואם לא , לא תישא החברה בכל עלות הקשורה לעיכוב אספקת המוצר לבית הלקוח.
זמן האספקה בדואר רשום הינו עד 7 ימי עסקים וכפוף לדואר ישראל, משלוח אקספרס עד 24 שעות ובכפוף לתקנון חברת השליחויות סל דיו אינה אחראית לאיחור באספקה, את אופן המשלוח ניתן לבחור בעת ביצוע ההזמנה.
פרטייך אשר יוזנו בהזמנתך לא יועברו לצד שלישי, אלא ישמשו אותנו בעתיד לעדכנך על מבצעים בלבד.
כל התשלומים בכרטיס אשראי מתבצעים בדף סליקה מאובטח ומאושר על ידי חברות האשראי השונות.

מדיניות ביטול הזמנה והחזרת מוצרים :
ניתן לבטל הזמנה בכתב תוך 14 ימים מרגע קבלת המוצרים ע"י הלקוח או קבלת מסמך הגילוי לפי המאוחר מביניהם. בעת קבלת המוצרים אצל החברה, תהיה החברה רשאית לבדוק אותם, לצורך קביעת מצבם ועמידתם בתנאי ההחזרה המופיעים בסעיף זה. בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי, לא ייגבו דמי ביטול. על פי חוק הגנת הצרכן חוקי ביטול אלו אינם חלים על טובין אלו. טובין פסידים. טובין הניתנים להעתקה, לשעתוק או לשכפול, שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.

לכל המוצרים התואמים והמקורים אחריות מלאה ע"י חברת סל דיו.
הרינו להודיע כי מתן פרטים כוזבים מהווה עבירה פלילית על פי חוקי מדינת ישראל


קנייה נעימה ומוצלחת.


לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801
פקס : 02-8000-802
, לחץ כאן לשליחת מייל לשירות
כתובתינו: נפחא 23 - ירושלים