איזה ראש דיו מתאים עבור איזו מדפסת

סל דיו היא חברה המתמחה בשיווק והפצה ליחידים וסיטונאים של ראשי הדפסה, טונרים, דיו, ושאר מתכלים. כמו"כ משווקים על ידינו כל סוגי המדפסות ממיטב החברות והיצרנים.
לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801 פקס : 02-8000-802, מייל: s8000801@gmail.com נפחא 23 ירושלים

ראש דיו למדפסת לייזר מוכר גם כמיכל הטונר. סוגים שונים של מכלי דיו משמשים מגוון רחב של מדפסות לייזר. טרם מידע זה חשוב להבחין בין מכלי הטונר ומחסניות הדיו. ראשי הדיו מיועדים עבור מדפסות הלייזר בלבד, מחסניות הדיו משמשות עבור מדפסת הזרקת הדיו אשר פועלת בצורה שונה לגמרי ממדפסת הלייזר. מוצרי הדיו הנלווים למדפסת הלייזר נחלקים לשלוש קבוצות: מיכל הטונר המקורי, מיכל הטונר התואם מדפסת, המוכר גם בשמו מיכל טונר חליפי או חלופי ולבסוף, מוצר הדיו הממוחזר.


ההבדלים בין המדפסות השונות

חשיבות הבחירה בין מוצרי הדיו השונים תלויה, ראשית כל, ברכישת המדפסת עצמה היות וזו משפיעה על הבחירה העתידית באשר למוצר הדיו הנרכש. קיים הבדל בין המחירים של מכלי הטונר של מדפסת הלייזר בינם לבין עצמם, וכן קיים הבדל בעלות בין מחסניות מדפסת הזרקת הדיו לבין מכלי הטונר של מדפסת הלייזר.


שתי המדפסות נחשבות איכותיות בהתאם לפונקציה שהן אמורות לקיים. ההוצאה הראשונה בתחום, הווה אומר, רכישת המדפסת שונה. מדפסות הלייזר נחשבות יקרות יותר מאשר מדפסות הזרקת הדיו. אך, חשוב לקחת בחשבון אלמנטים נוספים המשפיעים על המחיר. מדפסת לייזר משולבת המעניקה מענה רחב של פונקציות משרדיות שונות כגון שליחת פקסים, סריקה של מסמכים, צילום מסמכים וחיבורים יעילים למחשב, סבירות גבוהה כי תעלה הרבה יותר מאשר מדפסת הזרקת דיו אשר מאפשרת פונקציה של הדפסה של מה שנקרא הדפסת טיוטה שחוסכת בדיו. מה עדיף, תלוי בצורך.


דיו וטונר של המדפסות השונות כגון ראש דיו canon, ראשי דיו קנון, מיועדות עבור מדפסת ספציפית. כל חברה מוכרת כיום בשוק, אשר מספקת את המדפסות לצרכן יודעת להמליץ, מעבר למיכל הטונר המקורי של המדפסת, גם על מוצרי הדיו הנלווים התואמים עבור כל מדפסת ומדפסת. מדובר על מיכל הטונר התואם מדפסת, כלומר מיכל הטונר החליפי וכן על מיכל הטונר הממוחזר, אם כי מיכל הטונר ממוחזר אינו מומלץ על ידי חברות המשווקות מוצרי דיו. חברת הדיו סל דיו בחרה באופן מוצהר שלא לשווק מוצרי דיו ממוחזרים בשל האיכות המפוקפקת שעלולה להיות למוצר זה.


מוצר הטונר הממוחזר הינו הזול ביותר הקיים כיום בשוק תחליפי הדיו. במידה ונרכש, חשוב שיהיה זה מיצרנית דיו מוכרת היות ותוכן המיכל עלול להיות מלא בכמות קטנה של אבקת דיו, כמו כן, יתכן שהאבקה אינה איכותית. חשוב לשים לב כי המיכל המוגש הינו מיכל דיו איכותי ושאינו סדוק כבר בשל המילוי החוזר ונשנה בו.


מוצר דיו מקורי עבור מדפסת הלייזר

כל מדפסת לייזר נרכשת יחד עם מיכל טונר מקורי המעוצב אך ורק עבור המדפסת עצמה. מיכל הטונר המקורי הינו היעיל ביותר והבטוח ביותר עבור מדפסת הלייזר. יצרני המדפסות מעודדות שימוש במיכל הטונר המקורי למרות היותו היקר ביותר. יצרני הדיו אינם מכבדים את האחריות עבור המדפסת בשנה הראשונה במידה וידוע להם כי נעשה שימוש במוצר דיו שאינו מקורי, כלומר ממוחזר או תואם מדפסת.


טונר תואם מדפסת לייזר

מוצר דיו זה מהווה את התחליף הקרוב ביותר עבור מדפסת הלייזר לאחר מוצר הטונר המקורי. הוא זהה לאיכותו של הטונר המקורי ועלותו נמוכה יותר. לכן, אין ספק כי השימוש העדיף ביותר עבור הצרכן לטווח הארוך הינו השימוש במיכל הטונר החלופי. שוב, יש לקחת בחשבון כי אין יצרני המדפסות מקיימות את האחריות עבור מדפסת הלייזר במידה ונעשה שימוש בזמן הקלקול בטונר חליפי. כמו כן, יש לדעת כי כל טונר שאינו מקורי מתאים לסוג מסוים של מדפסת, הווה אומר, מומלץ להגיע לרכישה של הטונר מצוידים בסוג המדפסת ובדגם שלה. למדפסות ישנות או פחות מוכרות בארץ, סבירות גבוהה שלא יהיה טונר ממוחזר וגם לא ראש דיו חליפי. זהו גם שיקול שיש לקחת בחשבון כאשר נקנית מדפסת. ההוצאה העתידית גם משפיעה על הבחירה של המדפסת.


לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801
פקס : 02-8000-802
, לחץ כאן לשליחת מייל לשירות
כתובתינו: נפחא 23 - ירושלים