ראשי דיו לסוגיהם, מה תואם לאיזו מדפסת

סל דיו היא חברה המתמחה בשיווק והפצה ליחידים וסיטונאים של ראשי הדפסה, טונרים, דיו, ושאר מתכלים. כמו"כ משווקים על ידינו כל סוגי המדפסות ממיטב החברות והיצרנים.
לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801 פקס : 02-8000-802, מייל: s8000801@gmail.com נפחא 23 ירושלים

מדוע חברת סל דיו בחרה באופן מודע לא לשווק ראשי דיו ממוחזרים למרות שמכירה בעובדה כי מוצרים אלה הינם מוצרי הדיו הזולים ביותר מכל מוצרי הדיו הנלווים. חברות שונות כגון דיו אילת, דוקטור דיו, דיו dmo משווקות מוצרי דיו נלווים. חברות רבות בוחרות לאגד תחתן מכירה של מדפסות ומוצרי דיו נלווים יחד, בדרך זו נוחה יותר ההתאמה המתבקשת של הצרכן בין המדפסת לבין מוצר הדיו המתאים לה ביותר. באופן כללי, קיימים שני סוגים של מדפסות, מדפסת הלייזר ומדפסת הזרקת הדיו. כל אחת מהן עושה שימוש במוצר דיו שונה. מדפסת הלייזר מקיימת פעולתה על ידי שימוש במיכל טונר, מדפסת הזרקת הדיו מקיימת פעולתה בשימוש במחסניות דיו. המוצרים שונים במחיר.


הרהורים לפני רכישת מדפסת

כל מדפסת טובה וראויה עבור שימוש, טרם רכישה מומלץ לברר בינכם לבין עצמכם מה תהיה מטרת המדפסת. האם יש צורך בכמות עצומה של הדפסות אשר איכות ההדפסה שלכם חשובה אל לא חשובה מידי, האם יש צורך במדפסת מהירה או שמא האיכות שווה את ההמתנה למדפסת כדי שתתחמם, מה חשוב יותר הגדול שלה, העיצוב שלה, או, הפונקציות המשרדיות שהיא מאפשרת, האם הרעש שהיא מבצעת בזמן ההדפסה משמעותי או לא, מה עדיף: הוצאה גבוהה בתחילת הדרך כלומר רכישת המדפסת, ותשלום שוטף נמוך יחסית עבור מוצרי הדיו הנלווים, אולי דווקא רכישה נמוכה והוצאה מתמשכת גבוהה יחסית.


משרדים ובתי עסק בוחרים על פי רוב, בשימוש במדפסות הלייזר. איכות ההדפסה גבוהה ובמידה ומדובר במדפסת הלייזר המשולבת, מדובר בפונקציות הכרחיות עבור בית עסק כגון שליחת פקסים, אפשרות צילום מסמכים, חיבור יעיל למחשב אשר מקנה איכות עבודה משמעותית, סריקת מסמכים. מצד שני, חשוב לציין כי מדפסת הלייזר מתחילה את פעולתה לאחר שהתחממה מעט. גוף החימום אשר ברשותה (שלוקח חלק בהמסת אבקה הדיו שמצויה בתוך מיכל הטונר), מתחמם על מנת לאפשר את ההדפסה.


מדפסת הלייזר נחשבת יקרה יותר מאשר מדפסת הזרקת הדיו, כלומר, במקרה זה העלות הראשונה גבוהה. מצד שני, מוצרי הדיו של מדפסת הזרקת הדיו נחשבים יקרים אולי מכיוון שיחסית מלאות בפחות דיו ולכן יש צורך לרכוש הרבה יותר מהן. למדפסת הלייזר קיימים שלושה סוגים של מוצרי דיו נלווים. מיכל הטונר המקורי, מיכל הטונר תואם המדפסת וכן מיכל הטונר הממוחזר. במידה ותדע את ההבדל בניהם ותחליט בינך לבין עצמך מהו הפתרון הכדאי מבחינתך עבור הדיו טרם תרכוש מדפסת, תוכל לבצע רכישה נבונה של מדפסת היות ולא לכל מדפסת מתאים כל ראש דיו וכל ראש דיו מחירו שונה באופן משמעותי.


הטונר המקורי הינו הטונר עמו נרכשת מדפסת הלייזר. יצרן המדפסת מעודד את השימוש החוזר ונשנה במיכל הטונר המקורי, בכך שמאפשר את זכות האחריות לשנה עבור מדפסת חדשה שנעשה בה שימוש בטונר מקורי בזמן הקלקול. מיכל הטונר המקורי הינו הטוב ביותר עבור מדפסת הלייזר. חשוב לדעת כי לכל מדפסת לייזר קיים מיכל הטונר המיועד לה. יש לוודא בזמן רכישת הטונר כי אכן מתאים עבור הסוג והדגם של מדפסת הלייזר. מחירו של מיכל הטונר המקורי הינו הגבוה ביותר מבין כל מוצרי הדיו הנלווים.


מיכל טונר ממוחזר

עולם אחר לחלוטין הינו מוצר הדיו הממוחזר. מיכל זה מתמלא כל פעם מחדש, לעיתים על ידי חברות מוכרות ולעיתים על ידי חברות פחות מוכרות ולכן יש צורך להיזהר. יש לוודא כי מולא באבקת דיו איכותית, מולא עד תום ושמיכל הדיו שלו אינו סדוק או בלוי כתוצאה מהשימוש העקבי שנעשה בו. מצד שני, הוא מהווה את מוצר הדיו הזול ביותר עבור מדפסת הלייזר.


ראש דיו חליפי

הזמנת דיו של טונר תואם מדפסת היא התשובה זולה יותר מאשר הטונר המקורי והאיכותית יותר ממיכל הטונר הממוחזר. עלות הגיונית יחד עם איכות ראויה אכן נשמעת התשובה הטובה ביותר עבור הוצאה מתמשכת הכרחית. חשוב רק להזכיר כי מדובר על ראשי דיו אשר אינם מכובדים בשנת האחריות של יצרן המדפסת.


לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801
פקס : 02-8000-802
, לחץ כאן לשליחת מייל לשירות
כתובתינו: נפחא 23 - ירושלים