חברות שונות כגון סל דיו וכן פרי דיו אינם ממליצים על מוצרי דיו ממוחזרים. מדוע

סל דיו היא חברה המתמחה בשיווק והפצה ליחידים וסיטונאים של ראשי הדפסה, טונרים, דיו, ושאר מתכלים. כמו"כ משווקים על ידינו כל סוגי המדפסות ממיטב החברות והיצרנים.
לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801 פקס : 02-8000-802, מייל: s8000801@gmail.com נפחא 23 ירושלים

מדפסת הלייזר יכולה לעשות שימוש במגוון רחב של מוצרי דיו המשווקים כיום עבור הצרכן הישראלי. חשוב לזכור כי לא כל מוצר הנחשב זול בעלותו, הינו מוצר איכותי, בדיוק כפי שלא כל מוצר יקר הינו גולת הכותרת בתחום האיכות והטיב. היות וידע מקנה את היכולת לבחור נכונה באשר לרכישה נבונה, מומלץ שתשלוט בכל הנוגע לתוספת במחיר שהנך מתבקש לשלם כאשר מדובר במוצרי הדיו הנדרשים עבור המדפסת שלך. חברות המשווקות מוצרי דיו כגון כל דיו, דיו כפר סבא, חברת סל דיו וכן אפיק דיו, בקיאות בכל הנדרש לדעת באשר למוצר הדיו הממוחזר.


מוצר דיו ממוחזר. כן או לא ומדוע

מוצרי דיו ממוחזרים אינם נמכרים על ידי חברת סל דיו ולא בכדי, כנראה שיש סיבה מספיק טובה כדי להוציא ממערך המכירות מוצר אשר עלותו הנמוכה משדלת לרכישה עקבית. מוצר הדיו הממוחזר הינו מיכל הטונר המיוצר מפלסטיק בו נעשה שימוש חוזר ונשנה. עקב כך, יתכן מצב בלאי גבוה של המוצר. לכן, חשוב מאד לוודא כי המוצר נרכש בחברה בעלת מוניטין אשר לוקחת אחריות על המוצר כדי לוודא תקינות ואיכות. חשוב לקחת בחשבון גם את טיב האבקה אשר ממלאים בתוך אותו מיכל ממוחזר. כמות האבקה אמורה להיות שקולה במידתה לכמות אשר קיימת במיכל טונר מקורי.


מיכל טונר תואם מדפסת לעומת מיכל טונר ממוחזר

מיכל טונר תואם מדפסת הינו מיכל טונר אשר מוכר גם בשמו מיכל טונר חליפי או חלופי. שם זה עלול לבלבל את הצרכן. טונר ממוחזר אינו טונר חליפי. הטונר החליפי הינו טונר אשר מחליף את הטונר המקורי של המדפסת שנרכש עם רכישת מדפסת הלייזר. חשוב להבין כי מדובר על איכות שווה בין שני המוצרים אך עלות שונה. הטונר המקורי יקר יותר מאשר הטונר התואם מדפסת.


לא לכל מדפסת לייזר יש טונר תואם מדפסת, הדבר נכון גם לגבי הטונר הממוחזר. מדפסות ישנות מאד, מדפסות מיוחדות שפחות מוכרות בארץ, עלולות להיות בעלות אופציה אחת עבור פתרון הדיו, אך ורק הטונר המקורי, עובדה המייקרת את השימוש במדפסת לאורך זמן. הווה אומר, כי רכישה נבונה של מדפסת הלייזר הינה רכישה אשר חושבת על העתיד, על השימוש העקבי שיעשה במדפסת הלייזר, כלומר על ההוצאה הכלכלית שתידרש.


מה בכל זאת כדאי לקחת בחשבון כאשר מדובר על מוצר דיו תואם מדפסת

יצרני המדפסות מקיימות את שנת האחריות למדפסת הלייזר, רק כאשר זו באה לידי קלקול כאשר נעשה שימוש במיכל טונר מקורי. הווה אומר כי קיים סיכון, לפחות בתקופה של שנת השימוש הראשונה במדפסת, כאשר נעשה שימוש בטונר תואם מדפסת. אך, יחד עם זאת, חשוב לזכור כי איכות הטונר התואם מדפסת ידועה כשקולה למיכל הטונר המקורי. כך שבהחלט יתכן שלא יהיה צורך בשימוש באותה שנת אחריות. כל צרכן, בסופו של דבר יעשה כראות עיניו ובהתאם לכיסו.


אז מה למדנו היום

מוצרי הדיו הנלווים למדפסת הלייזר משפיעים על איכות ההדפסה ועלולים לפגום או יכולים לשמור על טיבה של המדפסת. הטונר המקורי נרכש עם המדפסת החדשה ומהווה דוגמה ראויה עבור טיב חסר פשרות. איכותו ברורה ויצרני המדפסות מעודדים שימוש בו על ידי כך שמכבדים את שנת האחריות רק עבור הטונר המקורי. טונר זה הינו היקר ביותר עבור הצרכן. הטונר התואם מדפסת הינו התחליף הראוי ביותר עבור מוצר דיו למדפסת הלייזר. מוצר זה זול יותר ומהווה תשובה איכותית וראויה כפתרון דיו לאורך זמן.


הטונר הממוחזר אינו מומלץ על ידי חברות דיו שונות כגון פרי דיו. חברת סל דיו אינה משווקת לקהל הרחב מוצרים ממוחזרים בשל הסיבה כי עלולים לפגום במדפסת הלייזר בזמן השימוש. הדיו הממוחזר נחשב המוצר הזול ביותר בכל המערך הנ"ל. במידה ותהה זו הבחירה אשר עולה על הפרק, חשוב כי המוצר יירכש אצל חברה בעלת מוניטין אשר מוודא כי המוצר תקין ואינו סדוק בשל שימוש יתר, האבקה איכותית ונמצאת בכמות ראויה בדיוק כמו מיכל הטונר המקורי.


לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801
פקס : 02-8000-802
, לחץ כאן לשליחת מייל לשירות
כתובתינו: נפחא 23 - ירושלים