מדפסת קנון. גולת הכותרת בתחום. מהו הדיו המתאים עבורה

סל דיו היא חברה המתמחה בשיווק והפצה ליחידים וסיטונאים של ראשי הדפסה, טונרים, דיו, ושאר מתכלים. כמו"כ משווקים על ידינו כל סוגי המדפסות ממיטב החברות והיצרנים.
לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801 פקס : 02-8000-802, מייל: s8000801@gmail.com נפחא 23 ירושלים

מדפסת קנון מסוג מדפסות הזרקת הדיו נחשב מדפסת ראויה ואיכותית במיוחד בתחום ההדפסות. מדפסת הקנון מיועדת הן עבור שימוש לצרכי משרד והן עבור שימוש בייתי ומאפשרת מגוון רחב של פונקציות בהתאם לסוגה. ניתן למצוא בשוק מדפסות קנון הזרקת דיו פשוטות המספקות הדפסה איכותית וכמו כן ניתן למצוא גם מדפסות קנון המביאות עולם רחב של התרחשויות: אל ההן המדפסות המשולבות אשר מספקות הדפסה של מסמכים, צילום, סריקה וכן את אפשרות שליחת הפקסים. סוג נוסף המוכר הינו מדפסות קנון פוטו המאפשרות הדפסת תמונות באיכות גבוהה.


כאשר הדיו המקורי אשר נרכש יחד עם המדפסת במהלך רכישתה הראשונית, מתחיל להסתיים, הן מדפסות הלייזר והן מדפסות הזרקת הדיו, מבצעות מה שנקרא עיוות צבע. המדפסת בוחרת את ברירת המחדל שלה כאשר אין באפשרותה לספק את הצבע אשר התבקש. לא מדובר בקלקול חלילה, אלא בעניין שקל מאד לשינוי על ידי החלפת מחסניות הדיו במדפסת הזרקת הדיו והחלפת מיכל הדיו, כלומר מיכל הטונר, במדפסת הלייזר.


ראוי לציין כי מדפסת הקנון אינה מבצעת ברירת מחדל זה אלא מאפשרת הדפסה איכותית בכל צבע למשך כל זמן השימוש עד אשר מתכלה הדיו. קיימות מדפסות שונות ומגוונות של קנון בגדלים ובעיצובים שונים. אופציה נפלאה היא העובדה כי מדפסת הקנון יכולה לבצע הדפסות בחלק מאותן המדפסות משני צדי הדף. איכות חסכונית לכל הדעות.


השפעת גורמים שונים על איכות הביצוע של מדפסות הקנון או כל מדפסת

ראש דיו מקורי שונה במחירו ובאיכותו מראשי דיו אחרים, כלומר התואמים וכן הממוחזרים. קיימים מוצרי דיו שונים המתאימים לכל מדפסת לסוגיה. לדוגמה, דיו 56 הזרקה עלול לבצע קלקול במדפסת לייזר שאינה מתאימה עבורו. מיכל הטונר המקורי או מחסנית הדיו המקורית הינן המוצרים אשר מלווים את המדפסת הספציפית אליה הם מכוונים.


יתרה מכך, כל מוצרי הדיו הנלווים אשר אינם מקוריים, קרי דיו צבעוני תואם מדפסת, דיו שחור תואם מדפסת וכן דיו ממוחזר, חייבים להיות גם בשימוש אך ורק עבור המדפסת אליה הן עוצבו. אפרופו מכלי דיו שאינם המקוריים למדפסת: חשוב לבצע את ההבחנה הברורה בין מוצר דיו תואם מדפסת לבין מוצר דיו ממוחזר. פעמים רבות מבין הצרכן כי טונר חליפי הינו מיכל טונר ממוחזר כשלמעשה מדובר על מיכל טונר תואם מדפסת חליפי למיכל הדיו המקורי.


מיכל טונר ממוחזר

מיכל הטונר הממוחזר הינו מיכל אשר בו נעשה שימוש, שוב ושוב לאותה המטרה. אותו מיכל חייב שיהיה בפיקוח ומעקב על ידי החברה המייצרת אותו כדי שלא ייווצר מצב בו הוא פוגם במדפסת בשל השימוש הבלתי פוסק, כלומר הרציף בו שעלול להביא לידי התבלות מהירה. כמו כן, חשוב כי יירכש מחברה בעלת מוניטין כדי שהצרכן יהיה סמוך ובטוח כי מדובר על אבקה איכותית הנמצאת בתוך המיכל עצמו וכמו כן מלא המיכל באותה הכמות כמו במיכל הדיו המקורי. מיכל ממוחזר אשר לא ידוע היכן יוצר הינו מבחינת סיכון עבור תקינות המדפסת וכן עבור איכות ההדפסה.


טונר תואם מדפסת

ראשי דיו מקוריים הינם היקרים ביותר בכל מערך מוצרי הדיו הנלווים למדפסת. לכן, היה זה אך טבעי כאשר החלו יצרניות של מוצרי דיו לשווק תחליפים עבור מוצר הדיו המקורי. התחליף האיכותי ביותר הינו מיכל הטונר החליפי כלומר התואם מדפסת אשר מותאם לכל סוג מדפסת באופן אינדיבידואלי. מדובר על איכות גבוהה במחיר נמוך יותר. חשוב לדעת, כי יצרן המדפסות מכבד שימוש אך ורק בטונר המקורי של המדפסת ואינו לוקח אחריות על קלקולה של מדפסת אשר נעשה בה שימוש במיכל דיו תואם מדפסת או במיכל דיו ממוחזר.


גם מדפסת קנון כלולה באותה התייחסות היצרן. בסופו של יום, במידה וחשובה האיכות והאחריות עבור השקט הנפשי מומלץ לעשות שימוש בטונר המקורי. במידה והאחריות אינה משחקת תפקיד ניתן לרכוש את התחליף הזול יותר הטונר התואם וליהנות מאיכות זהה. חשוב לציין כי אין צורך להחליף את שני ראשי הדיו במדפסת הלייזר אלא רק את האחד שהסתיים השחור או הצבעוני. הטונר הממוחזר הינו הזול ביותר אך אמינותו מפוקפקת לעיתים.


לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801
פקס : 02-8000-802
, לחץ כאן לשליחת מייל לשירות
כתובתינו: נפחא 23 - ירושלים