מיכל טונר ממוחזר. טוב או רע עבור מדפסת לייזר.

סל דיו היא חברה המתמחה בשיווק והפצה ליחידים וסיטונאים של ראשי הדפסה, טונרים, דיו, ושאר מתכלים. כמו"כ משווקים על ידינו כל סוגי המדפסות ממיטב החברות והיצרנים.
לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801 פקס : 02-8000-802, מייל: s8000801@gmail.com נפחא 23 ירושלים

מדפסת לייזר יכולה לעשות שימוש במוצר דיו הנחשב ממוחזר, במידה ומתאים לסוגה ולדגם שלה. למרות זאת, אין כל החברות אשר פועלות בתחום ההדפסה ומוצרי הדיו הנלווים (דיו בזול, בית הדיו, חברת סל דיו וכן אופיס דיו) משווקות מוצרי דיו ממוחזרים, לעיתים הן בוחרות להימנע ממכירת מוצרים אלה לצרכנים הישראלים.


מדפסת הלייזר מכילה שני מכלי טונר דיו. האחד משמש עבור יצירת הדפסה עבור בצבע השחור והשני משמש עבור בחירת שאר הצבעים. כאשר נרכשת מדפסת הלייזר, על פי רוב היא מוענקת לצרכן יחד עם שני מכלי הדיו הללו, המלאים בכמות מסוימת של אבקת דיו, אשר מאפשרת לצרכן ליהנות מהדפסה איכותית של מיכל הטונר המקורי של המדפסת. מאוחר יותר יבחר הלקוח את מיכל הטונר אשר ברצונו לרכוש ממגוון הסוגים אשר קיימים בשוק הדיו כיום. חשוב לדעת כי במדפסת הלייזר אין צורך להחליף את שני מכלי הדיו באותו הזמן.


כלומר, ניתן לרכוש את המיכל אשר הסתיים ולהותיר את השני להמשך פעולה. מעבר לעובדה כי קיימת פונקציה במדפסת אשר מעידה על כמות הדיו אשר עדיין ראויה לשימוש, מתרחש תהליך נוסף המעיד על כך שהדיו , או לפחות חלק מהצבעים אשר קיימים בשימוש, החלו להסתיים. עיוות הצבע מתבטא בכך שהצבע אשר נבחר כאופציה הרצויה אינו מופיע ובמקומו מופיעה ברירת מחדל אחרת. אין מדובר בקלקול המדפסת אלא בחוסר בצבע, עניין שקל לשנותו. רכישה של טונר חדש מתקנת את המעוות. עובדה זו נכונה גם לגבי מדפסת הזרקת הדיו.


סוגי מכלי הטונר אשר אפשריים למדפסת הלייזר

כמו בכל תחום, ידע מאפשר שליטה ויכולת בחירה נבונה עבור צרכים. למדפסת הלייזר קיימים כמה פתרונות דיו אשר מאפשרים איכות שונה, עלות שונה וכן התייחסות שונה של ייצרן המדפסות עבור האחריות הקיימת לשנה לכל מדפסת חדשה.


טונר ממוחזר

מיכל הטונר הממוחזר מפתה מאד לרכישה. במידה והחליט הצרכן לרכוש את הטונר הממוחזר, עדיף שיבצע את הרכישה בחברה המכבדת עצמה ובעלת מוניטין בתחום מהסיבה הפשוטה: איכות הטונר הממוחזר יכולה להיות מוטלת בספק. כלומר, לא תמיד ניתן לוודא כי מיכל הפלסטיק אכן מולא באבקה איכותית אשר מניחה את הדעת. אין לדעת אם אכן מלא כל מיכל הפלסטיק בכמות הזהה למיכל הטונר המקורי וכמו כן חשוב לעקוב ולוודא כי מיכל הפלסטיק עצמו אכן עדיין ראוי לשימוש ואינו פגום עקב השימוש הרב. המיכל מועדף על הצרכנים בשל מחירו הנמוך ביותר מבין כל מוצרי הדיו הנלווים.


טונר חלופי עבור מדפסת הלייזר

הטונר החלופי אמנם אינו התשובה הזולה ביותר עבור מוצרי הדיו הנלווים למדפסת, איך הוא אינו מהווה התשובה היקרה ביותר. הטונר החלופי מוכר גם בשמו טונר תואם מדפסת. כדי לרכוש טונר חליפי יש להגיע עם שם המדפסת, הסוג והדגם לחנות, על מנת שלא לטעות ולרכוש טונר חליפי שאינו תואם את המדפסת. טעות זו עלולה לעלות בקלקול המדפסת וחבל. הטונר התואם מדפסת הינו הקרוב ביותר אל הטונר המקורי ומהווה מוצר דיו איכותי כמו הטונר המקורי. העניין היחידי אשר צריך להילקח בחשבון הוא, כי שימוש בטונר חליפי אינו מאפשר שימוש בזכות האחריות בשנה הראשונה של השימוש במדפסת. יצרן מדפסת הלייזר מכבד אך ורק שימוש בטונר מקורי.


טונר מקורי

הטונר המקורי הינו הטונר המתאים ביותר עבור מדפסת לייזר. הוא נחשב יקר אך המתאים ביותר למדפסת. איכותו ברורה ומוכרת. כפי שהובן, יצרן מדפסות הלייזר מעודד שימוש במיכל הטונר המקורי ומכבד את האחריות לתיקונה בשנה הראשונה במידה ונעשה שימוש בטונר המקורי בעת הקלקול.


אז מה עדיף יותר: טונר מקורי, טונר תואם מדפסת או טונר ממוחזר

בסופו של דבר, יעשה רוכש מוצר הדיו הנלווה את שיקוליו לגבי טיב ואיכות המוצר והעלות אשר נוחה לו ביותר. חשוב לדעת כי לא לכל מדפסת קיים טונר תואם מדפסת או טונר ממוחזר. מדפסות נדירות, ישנות, מדפסות אשר נרכשו בחו"ל ואינן מוכרות בארץ, יתקשו למצוא מוצר חלופי עבור הטונר המקורי, אם בכלל.


לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801
פקס : 02-8000-802
, לחץ כאן לשליחת מייל לשירות
כתובתינו: נפחא 23 - ירושלים