אנ דנ דינו: טונר מקורי, חלופי או ממוחזר

סל דיו היא חברה המתמחה בשיווק והפצה ליחידים וסיטונאים של ראשי הדפסה, טונרים, דיו, ושאר מתכלים. כמו"כ משווקים על ידינו כל סוגי המדפסות ממיטב החברות והיצרנים.
לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801 פקס : 02-8000-802, מייל: s8000801@gmail.com נפחא 23 ירושלים

טונר עבור מדפסת הלייזר, הוא מוצר חשוב כחלק מהמערך של ההדפסה עצמה. בשל חוסר הידע בתחום, נופלים רבים בחלק האפור של תהליך רכישת הדיו. חבל. המידע פשוט ומועיל עבור הצרכן. מדפסות הלייזר עושות שימוש במה שנקרא: טונר. קיימות בשוק מגוון חברות המספקות טונרים עבור מדפסת סמסונג, טונר לקסמרק, טונר למדפסת brother ועוד.


כל מדפסת לייזר נרכשת, בדרך כלל, יחד עם טונרים מקוריים. המשך הפעילות השגרתית מופקדת על הלקוח בכל הנוגע להחלפת הטונר. במידה והמדפסת נקנתה מחברה אמינה ואחראית, היא מסופקת לצרכן יחד עם אחריות, בדרך כלל לשנה. השימוש באחריות יכול להינזק במידה ונעשה שימוש בטונר שאינו מקורי, לכן חשוב לשמור על מכלי הטונר המקוריים.


חברה בעלת גב כלכלי רחב, מאפשרת לעצמה גם את הזכות לספק שירותי מעבדה עבור תיקונים בהם משולב שירות השינוע של המדפסת למעבדה וחזרה וכן מתן עזרה טלפונית עבור שאלות ובירורים. האותיות הקטנות יכולות להצביע על פרט חשוב שיש לתת עליו את הדעת. יש לבדוק אם האחריות נוגעת גם עבור תיקון הנדרש במדפסת לייזר שנעשה בה שימוש בטונרים חלופיים או ממוחזרים. ברור כי טונר מקורי משמש כדלת פתוחה בנושא. אך מה לגבי אפשרויות אחרות.


למה דווקא טונר

כדי לפשט את פני הדברים, נאמר כי הטונר הוא למעשה, קופסת פלסטיק המלאה באבקה עבור ההדפסה. הטונר ידוע כמי שמאפשר גמישות רבה יותר כאשר מדובר בבחירת פרופיל הצבע והמידע המשתנה. טונר נבדק ונמצא ראוי לשימוש כאשר איכות הדיו שלו, איכות החומר ממנו הוא עשוי ואיכות ההרכבה שלו גבוהים. אלמנט נוסף שיש לקחת בחשבון הוא כיסוי הדף. כמות ההדפסות של כל טונר מקורי הינה ידועה מראש כאשר מדובר על כיסוי הדף.


איזה סוג מומלץ: מקורי או חלופי (תואם)

הטונר המקורי שייך לחברה עצמה של המדפסת. הוא נחשב יקר יותר, אך הטענה היא, כי הוא האיכותי ביותר עבור המדפסת. כפי שצוין, המידע לגבי כיסוי הדף שמאפשר הטונר, חשוב. הטונר החלופי הוא טונר המותאם עבור המדפסת אך שייך לחברות אחרות. חוסר המקוריות אינה בעוכריו אלא מתבטאת במחיר עלות נמוך יותר. אך יש לקחת בחשבון כמה אלמנטים:

  • במידה והמדפסת זקוקה לתיקון, מכל סיבה שהיא, יתכן ומעבדת החברה לא תסכים לשתף פעולה מכיוון שנעשה שימוש בטונר שאינו מקורי (של החברה עצמה).
  • יש להביט על האותיות הקטנות ולוודא כי אלמנט כיסוי הדף זהה בשני הטונרים. במידה והוא נמוך יותר בטונר החלופי אין טעם לרכוש אותו.
  • איכות המוצר עצמו: טיב הדיו, החלקים ממנו מורכב הטונר ואיכות ההרכבה עצמה, נחשפים רק תוך כדי שימוש. לכן, יש לרכוש טונר חלופי רק מחברה מקצועית, אמינה ובעלת שם.

מה לגבי טונר ממוחזר

קופסת הטונר מורכבת מחומרים המאפשרים שימוש חוזר. ישנן חברות המציעות את שירותן בנושא מחזור הטונר. שמחה גדולה עבור כדור הארץ. מה הטעם לזרוק אם ניתן לעשות שימוש חוזר. סביר להניח כי המחווה מורגשת גם לכיס. אכן כך. אך, כמו במקרה של הטונר החלופי, יש לוודא רזומה נאות של החברה בה נרכש הטונר הממוחזר, איכות המוצר עצמו ויכולת הכיסוי שלו. גם כאן, יש לקחת בחשבון כי יתכן שינוי במתן האחריות בשל שימוש בטונר ממוחזר. חברת סל דיו אינה מייצרת טונרים ממוחזרים עקב הסיבה הפשוטה, הטונרים הממוחזרים אינם איכותיים ועלולים לפגוע במדפסת. לשיקולכם.


מה יעלה בחכתו דייג הטונר

לסיכומו של דבר, יש הרבה דגים בים. השאלה מה ערב לחִכּו של משחרר המזומנים. טונר עבור מדפסת הלייזר, מהווה שוק נרחב בפני עצמו. חשוב להחליט מה עומד ראשון בסדר העדיפויות: אחריות, טיב, הוצאה כלכלית. טונר מקורי יקר אך מבטיח אחריות ובדרך כלל איכות. טונר חלופי (תואם) מקנה הוצאה כספית נמוכה יותר אך עלול לאיים על האחריות ויש לבדוק את טיבו. בדרך כלל חברות אשר מכבדות עצמן, מספקות מוצרי טונר חלופיים איכותיים. טונר ממוחזר עדיף לאיכות הסביבה אך עלול להוות סכנה עקב איכותו הירודה.


לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801
פקס : 02-8000-802
, לחץ כאן לשליחת מייל לשירות
כתובתינו: נפחא 23 - ירושלים