טיונר למדפסת לייזר. איכות ומחיר

סל דיו היא חברה המתמחה בשיווק והפצה ליחידים וסיטונאים של ראשי הדפסה, טונרים, דיו, ושאר מתכלים. כמו"כ משווקים על ידינו כל סוגי המדפסות ממיטב החברות והיצרנים.
לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801 פקס : 02-8000-802, מייל: s8000801@gmail.com נפחא 23 ירושלים

ההיצע הרחב הקיים בשוק כיום עבור מוצרי הדיו הנלווים, מאפשרים קשת של בחירות עבור הצרכן הישראלי. לכל מדפסת, טיונר למדפסת, משלה. ראשי דיו Lexmark לא יהיו מותאמים למדפסת של חברה אחרת. חברות שונות כגון די אם או, סל דיו, דיו אינק, דיו דיפו ועוד משתדלות לספק את כל הטונרים הקיימים על מנת לפתוח שעריהם אל קהל רחב. מעניין לדעת כי מצד שני, לא כל חברה משווקת מוצרי דיו ממוחזרים. פעולה וסיבה לצידה ולא בכדי.


רגע לפני רכישת דיו

לאף משרד אין את הפנאי או הכוח להתחיל ולהתרוצץ בין חברות תיקונים או ייצרן מדפסת הלייזר שמנו נרכשה המדפסת על מנת לתקנה. רוב הצרכנים במגזר העסקי יעדיפו לרכוש מוצר יקר יותר שנחשב אמין ואיכותי אשר יבטיח איכות מתמשכת ושנים של עבודה מהירה ונוחה. לאחר ההוצאה הראשונית, המדפסת, רצוי להבהיר כמה נקודות לגבי מוצרי הדיו הנלווים האפשריים לה.


טונר ממוחזר

טונר ממוחזר מועיל עבור שמירת איכות הסביבה. הרי מדובר במיכל פלסטיק בו נעשה שימוש חוזר. אותו מיכל מתמלא באבקת דיו נוספת עבור שימוש חוזר. השאלה היא כמה פעמים כבר התמלא, האם נבדקה איכותו והסבירות שהוא סדוק ירדה מהפרק, האם אותה כמות אבקה הוחדרה לתוכו בדיוק כפי שקיימת בטונר המקורי והאם איכותו שוות ערך לאיכות האבקה במוצר הדיו המקורי.


אם כבר מדובר ברכישת מיכל טונר ממוחזר, רצוי מאד שיעשה בחנות בעלת מוניטין אשר לוקחת אחריות על מוצריה. רבים הצרכנים אשר עושים טעות ומזהים את מיכל הטונר הממוחזר כמיכל טונר תואם מדפסת. שני המוצרים שונים זה מזה באיכותם ובמחירם.


ההבדל בין טונר חלופי לבין טונר ממוחזר

דיו לפקס כמו דיו למדפסת לייזר איכותי מקנה את הביטחון ואת רצף העבודה התקין. זמינות הדפסת מסמך מחויבת מציאות עבור כל משרד. רכישת מדפסת לייזר איכותית היא רק תחילת הדרך עבור התנהלות רציפה. על פי רוב, לכל מדפסת לייזר מוכרת קיימים תחליפי דיו עבור מיכל הטונר המקורי. טונר חלופי או בשמו הנוסף, טונר תואם מדפסת הינו מיכל טונר שיוצר עבור מדפסת מסוימת אך אינו נחשב המקורי של אותה המדפסת.


טונר תואם מדפסת בהחלט יכול להעניק את התשובה הראויה עבור מדפסת הלייזר אם נבחר הנכון והיעיל עבורה. כמות הדיו שניתן להפיק ממיכל הטונר התואם מדפסת, זהה למיכל הטונר המקורי, איכותה של האבקה נחשבת גבוהה כשל מוצר הדיו המקורי ומחירו ברוב המקרים נמוך יותר מאשר מיכל הטונר המקורי.


מדוע מקורי ולא תואם

אם מיכל הטונר התואם מדפסת הינו איכותי באותה המידה כמו מיכל הטונר המקורי ולא רק זאת, אותו מיכל תואם זול יותר מאשר המיכל המקורי. מדוע לא לרכוש אותו מלכתחילה. מדפסות הלייזר נמכרות, בדרך כלל, יחד עם ערכת מילוי דיו מקורית. לאחר שהמיכל נגמר ניתן להגיע אל רשתות השיווק יחד עם המיכל עצמו כדי לרכוש את המוצר המתאים ביותר עבור מדפסת הלייזר או לרכוש מוצר תואם מדפסת אחר.


אבל, חשוב לדעת כי יצרן מדפסת הלייזר מקיים את שנת האחריות על המדפסת ומכבד אותה במידה ויודע כי ההדפסה בזמן הקלקול התבצעה כאשר נעשה שימוש במיכל טונר מקורי. במידה ונעשה שימוש בטונר תואם או בטונר ממוחזר לא חלה חובת כיבוד האחריות. לכן, צרכני דיו רבים בוחרים שלא לקחת סיכון הנחשב מיותר מבחינתם ולעשות שימוש בטונר חלופי. אכן עניין של בחירה, אולי במיוחד בשנה הראשונה.


מקבץ נתונים לסיכום

כל מדפסת לייזר עושה שימוש במוצר טיונר למדפסת המיועד לה. לא לכל מדפסת קיים טונר חלופי וטונר ממוחזר המתאימים לה. הטונר המקורי הוא הוודאי ביותר לשימוש איכותי עבור כל מדפסת, אך הטונר התואם מדפסת מעניק תשובה איכותית לא פחות עבור הפקת הדיו ובמחיר נמוך יותר. הטונר הממוחזר לא תמיד יאפשר איכות אך אין ספק שהוא נוח לכיס בשל מחירו הנמוך.


לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801
פקס : 02-8000-802
, לחץ כאן לשליחת מייל לשירות
כתובתינו: נפחא 23 - ירושלים