טונרים למדפסות לייזר. מי אמר שיש רק סוג אחד

סל דיו היא חברה המתמחה בשיווק והפצה ליחידים וסיטונאים של ראשי הדפסה, טונרים, דיו, ושאר מתכלים. כמו"כ משווקים על ידינו כל סוגי המדפסות ממיטב החברות והיצרנים.
לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801 פקס : 02-8000-802, מייל: s8000801@gmail.com נפחא 23 ירושלים

לאחר חקר שווקים יעיל ומספק רכשתם את מדפסת הלייזר שמבחינתכם הינה היעילה ביותר עבור מטרותיכם. כעת לא נותר עוד הרבה. רק לדאוג להספקה שוטפת של מכלי טונר עבור מדפסת הלייזר. סבירות גבוהה כי אתם יודעים בדיוק איזה הוא סוג הדיו המתאים ביותר עבור מדפסת הלייזר שלכם. טונרים למדפסת לייזר נמכרים הן ברשתות הגדולות והן בחנויות עבור מוצרי כתיבה. חשוב לוודא בכל רכישה של טונרים למדפסות כי אכן נקנה הטונר המתאים עבור המדפסת. טעות עלולה לפגום במדפסת הלייזר.


לכל מדפסת לייזר שנה אחריות מטעם היצרן עבור קלקול בה בתנאי שנעשה שימוש במיכל הטונר המקורי של מדפסת הלייזר. הנאמר לעיל אינו מקרי. חברות רבות משווקות מוצרי דיו חלופיים. דיו לhp, דיו למדפסת ברדר וכן דיו לאפסון יכולים להתקבל בכמה סוגים. מדפסות רבות יכולות לקיים מערכת תקינה של עבודה על ידי שימוש במוצרי דיו נלווים אשר אינם המקוריים של אותה המדפסת.


טרם ניגש אל תחליפי הדיו המוכרים, חשוב להבין כי מיכל הדיו המקורי נחשב כמוצר הדיו הטוב ביותר מבחינת התאמתו ומבחינת איכותו עבור כל מדפסת ומדפסת בהתאם לסוגה. לכל מדפסת מיכל הטונר המקורי שלה. יעילות המוצר נחשבת גבוהה ובטוחה. אך עם זאת, ראוי לציין כי מיכל הטונר המקורי נחשב היקר ביותר מבין כל מוצרי הדיו הנמכרים כחלק מהמוצרים הנצרכים עבור שימוש תדיר במדפסת הלייזר.


תחליפי מיכל הדיו המקורי

מילוי ראש דיו יכול להגיע כמיכל טונר תואם מדפסת ומיכל טונר ממוחזר. אלה הן שני מוצרים שונים לחלוטין. העובדה כי לעיתים נקרא מיכל הטונר התואם מדפסת גם בשמו מיכל טונר תחליפי או מיכל טונר חלופי עלול לבלבל את הצרכן שאינו בקיא בסמנטיקה של השפה המקצועית בתחום מוצרי הדיו הנלווים. כאן המקום לעשות קצת סדר.


טונר ממוחזר

לא בכל חנות ניתן למצוא את מיכל הטונר הממוחזר. חברת סל דיו, לדוגמה, אינה מוכרת מוצרים ממוחזרים ולו בשל הסיבה הפשוטה שהם עלולים לפגום במדפסת. מיכל הטונר הממוחזר, כל עוד פעיל במדפסת הוא יכול להביא לשתי תוצאות אפשריות. האחת, פעילות תקינה ומספקת ולאורך זמן, כמו מיכל טונר מקורי, או, לחילופין, קלקול המכונה, דליפה של דיו, או, הדפסת כמות דפים קטנה יחסית לכמות הדפים של מיכל טונר ממוחזר.


למה כן ולמה לא מיכל טונר ממוחזר

אין מה לעשות המחיר משפיע. מדובר על מוצר דיו נלווה אשר נחשב הזול ביותר מכל מכלי הדיו עבור מדפסת הלייזר. אין ספק שהעלות נלקחת בחשבון, אך מצד שני, אין להתעלם מכך שהאפשרות כי יירכש מוצר אשר אינו איכותי קיימת כאשר מדובר על מוצר דיו נלווה ממוחזר. במידה והנכם מתכוונים לרכוש מיכל טונר ממוחזר, חשוב לרכוש אותו מחברות אחראיות ובעלות מוניטין ידוע.


מהו הפתרון החלופי במקום מיכל דיו מקורי ומיכל דיו ממוחזר

מדובר על מיכל טונר תואם מדפסת. לכל מדפסת מיכל הטונר המקורי המתאים לה אך לא לכל מדפסת מיכל טונר חלופי המתאים לה. במידה ומדובר במדפסת מאד ישנה או אולי אף נדירה, הסבירות היא כי לא קיים מיכל טונר תואם לה. מדפסות הלייזר אשר יש להן מכלי טונר תואמים יכולות ליהנות ממוצר דיו נילווה טוב ואיכותי במחיר נוח. חשוב לציין באותה נשימה כי אחריות היצרן אינה נכללת על מדפסת לייזר אשר נעשה בה שימוש במכלי טונר שאינם מקוריים, הן תואמי המדפסת והן הממוחזרים.


מה למדנו היום

קיימים כמה סוגים של טונרים עבור מדפסות הלייזר. מיכל הטונר המקורי הינו המוצר אשר היצרן לוקח על אחריותו את איכותו ולכן מקיים את שנת האחריות במידה ונפגמה מדפסת הלייזר. מיכל הטונר התואם מדפסת מחליף את הטונר המקורי. איכותו בקנה אחד עם הטונר המקורי אך עלותו נמוכה יותר. הטונר הממוחזר נחשב המוצר הזול ביותר אך העלול להיות הירוד ביותר. טונרים למדפסות לייזר הם נושא לבחירה המשפיע על האיכות ומתבטא במחירים שונים.


לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801
פקס : 02-8000-802
, לחץ כאן לשליחת מייל לשירות
כתובתינו: נפחא 23 - ירושלים