כיצד לבחור טונרים למדפסת אשר ראויים ואיכותיים למדפסות הלייזר

סל דיו היא חברה המתמחה בשיווק והפצה ליחידים וסיטונאים של ראשי הדפסה, טונרים, דיו, ושאר מתכלים. כמו"כ משווקים על ידינו כל סוגי המדפסות ממיטב החברות והיצרנים.
לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801 פקס : 02-8000-802, מייל: s8000801@gmail.com נפחא 23 ירושלים

דיו אפיק, דיל דיו, סל דיו וחברות נוספות משווקות מדפסות ומוצרי דיו שונים עבור מדפסות לייזר ומדפסות הזרקת דיו. מוצרי הדיו שונים עבור כל מדפסת. מדפסות הזרקת הדיו עושות שימוש במחסניות דיו עבור הספקת הדיו ואילו מדפסות הלייזר עושות שימוש במכלי דיו, טונרים למדפסת.


מדפסות נרכשות על פי הצורך של הלקוח. הרזולוציה שהן מפיקות, איכות ההדפסה, כמות ההדפסה, עיצובן, יעילותן לאורך שנים, מהירות ההדפסה, הרעש המופק בעת התהליך, כל אלה מהווים אלמנטים חשובים בהתייחסות לכדאיות הרכישה.


מדפסות משולבות, מדפסות לייזר מונוכרומיות, צבעוניות, מדפסות פוטו, מדפסות הזרקת הדיו: שימוש, איכות ומחיר.


  • מדפסת הפוטו מוכרת גם בשמה מדפסת אידוי צבע. המדפסת מספקת הדפסת תמונות באיכות גבוהה ביותר. מחירה גבוה, יעילותה ברורה עבור המטרה.
  • מדפסת לייזר צבעונית נחשבת יחסית יקרה (לעומת מדפסת הזרקת דיו לדוגמה). המדפסת מצוינת הן עבור צרכי משרד והן עבור צרכים בייתים.
  • מדפסת משולבת נחשבת המדפסת אשר מעניקה את מירב האפשרויות המשרדיות המוכרות: צילום מסמכים, סריקה, חיבור למערכת הפעלה ממוחשבת בנוסף לאיכות ההדפסה של המדפסת. חשוב לקחת בחשבון כי מדפסות הלייזר מתחילות לבצע את ההוראה להדפסה רק לאחר כמה זמן בו חיממו את גוף החימום המצוי בהן על מנת לאפשר לאבקה המצויה במיכל הטונר לעבור את תהליך הפיכתו לדיו בצורה היעילה ביותר עבור מוצר מוגמר איכותי.
  • מודפסות הלייזר המונוכרומיות משמשות עבור הדפסות בשחור לבן. הללו מעולות עבור הדפסות רבות ובשל כך מוכרות יותר בשוק העבודה מאשר המרחב הביתי.
  • מדפסות הזרקת הדיו פועלות באופן שונה מאשר מדפסות הלייזר. הן מוכרות יותר במגזר הביתי ועלותן, על פי רוב נמוכה יותר מאשר מדפסות הלייזר.

רכישת מדפסת, רכישה כלכלית לטווח ארוך

כל מדפסת נרכשת בדרך כלל יחד עם ערכת דיו עבור פעילות ראשונית. לאחר שזה מסתיים יש לבצע את הבחירה לגבי מוצר הדיו שילווה אותה בהמשך דרכה. לכל מדפסת סוג ודגם ייחודי. ראשי הדיו או מחסניות הדיו חייבים להיות מותאמים עבור המדפסת אחרת היא עלולה להינזק. אין הכרח לרכוש את הדיו המקורי של המדפסת, קיימות אופציות נוספות אשר יכולות להשפיע על איכות ההדפסה ולבטח על מחירו.


כיצד לבחור מדפסת, מחשבה בהווה שבונה עתיד כלכלי שונה

כאשר נבחרת מדפסת, מן הסתם נבחרת בהתאם למטרתה. מדפסת הפוטו עבור מי שהנושא מעניין אותו, מדפסת הזרקת הדיו עבור מי היכול להרשות לעצמו הדפסה מרובה באיכות של דפי טיוטה (חסכון משמעותי בדיו), הצורך בהדפסה מהירה לעומת הסבלנות הנדרשת עבור התחממות מדפסת הלייזר ושעות העבודה (לילה, תינוק ישן ומדפסת מרעישה. בוקר, ישיבת לשכה חשובה ומדפסת מרעישה). מעבר לכל אלה חשוב לדון במחיר המדפסות ומחיר מוצרי הדיו הנלווים.


עלות מוצרי דיו נלווים

מדפסת הזרקת דיו נחשבת זולה יותר מאשר מדפסת הלייזר לסוגיה, אך מחסניות הדיו של מדפסת הזרקת הדיו נחשבות יקרות. מדפסות הלייזר אמנם יקרות יותר אך ניתן לרכוש מוצרי דיו נלווים עבורן במחיר נוח יותר. ראש דיו 901, לדוגמה, יכול להופיע בכמה מוצרים שונים.


המידע הבא נכון לגבי מדפסות לייזר מוכרות. במידה ומדובר במדפסת לייזר ישנה מאד או נדירה, לרוב לא קיימת החלפה לראש הדיו המקורי וכלן מדובר עדיין במוצר דיו יקר אשר עתיד להתלוות להוצאה הכלכלית השוטפת. לכן, חשוב לקחת בחשבון ולברר מבעוד מועד, טרם רכישת המדפסת, מהן האפשרויות העומדות בפני רכישה עתידית בכל הנוגע לתחליפי הדיו של אותה המדפסת.


טונר ממוחזר, טונר תואם מדפסת (מיכל טונר חליפי או תחליפי) וטונר מקורי

הטונר המקורי נחשב האיכותי ביותר והבטוח ביותר לשימוש המדפסת. עלותו יקרה. טונרים למדפסת לייזר ממוחזרים נחשבים ההוצאה הנמוכה ביותר בעולם הדיו אך הפחות מומלצים באשר לאיכותם שיכולה להיות נמוכה בהרבה מהדיו המקורי. טונר תואם מדפסת הוא טונר איכותי כטונר מקורי אך מחירו נמוך יותר ממנו. כל צרכן ובחירתו.


לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801
פקס : 02-8000-802
, לחץ כאן לשליחת מייל לשירות
כתובתינו: נפחא 23 - ירושלים