מה ההבדל ביו טונרים ממוחזרים, מקוריים ותואמים

סל דיו היא חברה המתמחה בשיווק והפצה ליחידים וסיטונאים של ראשי הדפסה, טונרים, דיו, ושאר מתכלים. כמו"כ משווקים על ידינו כל סוגי המדפסות ממיטב החברות והיצרנים.
לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801 פקס : 02-8000-802, מייל: s8000801@gmail.com נפחא 23 ירושלים

האם המחיר חייב להיות גבוה על מנת להבטיח את איכות המוצר. שאלה שתוהים לגביה צרכנים רבים. לא בהכרח, אם כי לעיתים נכון הדבר. בעולם מוצרי הדיו קיימים מגוון של מוצרים המספקים מענה מגוון עבור הכיס של הצרכן הישראלי. טונר למדפסת לייזר הינו מיכל פלסטיק אשר מלא באבקה ההופכת על ידי תהליך פנימי מסוים המתרחש במדפסת הלייזר לאותו הדיו המוכר על הדף. ערכה למילוי דיו מקורית מוענקת עם רכישה של מדפסת חדשה. ערכת מילוי דיו זו נחשבת איכותית ויקרה. קיימות תשובות נוספות עבור אותה המטרה.


מכלי הטונר של המדפסת הינם קלים להחלפה ומתבצעים ידנית ללא צורך באיש מקצוע. חשוב לוודא כי מוצר הדיו הנלווה למדפסת יהיה המתאים והראוי ביותר עבורה אחרת היא עלולה להיפגם. אין בהכרח שמדובר על מיכל הדיו המקורי. קיימות אופציות נוספות, אך חשוב לדעת כי יצרן המדפסת מכבד את שנת האחריות אותה הוא מעניק עם כל רכישת מדפסת חדשה, כאשר יודע כי נעשה שימוש במכלי הטונר המקוריים ולא התואמים או הממוחזרים.


טונר חלופי: אחריות או לא, מדובר במוצר איכותי

חשוב לדעת כי לא לכל מדפסת יש טונר חליפי תואם מדפסת. לכן חשוב לוודא כי שם המדפסת, הסוג והדגם ידוע למי המוכר את הטונר עבור הצרכן. מוצר שגוי עלול לפגום באיכות המדפסת. אותה כמות דיו אשר מופקת עם השימוש הראשוני של המדפסת יכולה להעיד על איכות הטונר המקורי.


השאלה היא האם יש צורך ברכישה חוזרת ונשנית של מוצר יקר זה כאשר על פני השטח קיימים מוצרי טונר חלופיים של חברות אחרות אשר מספקות את אותו מענה יעיל ובטוח עבור מדפסת הלייזר ובמחיר נמוך יותר. הידיעה כי אין למדפסת אחריות במידה ונעשה בה שימוש בדיו שאינו מקורי, יתכן ואינה חשובה עקב הסיבה שמוצר הטונר החלופי הינו איכותי ונחשב באותה המידה כמיכל הטונר המקורי. ההחלטה היא בידי הצרכן.


טונר ממוחזר. רצוי או לא

לעומת זאת, טיונר למדפסת לייזר הנקרא טונר ממוחזר הוא עניין שיש להתייחס אליו בכובד ראש. במידה ונרכש מוצר זה, חשוב כי יירכש בחברה אשר מכבדת עצמה. חשוב לוודא כי תווית היצרן מוכרת ובעלת מוניטין על מנת להיות בטוחים כי מדובר במוצר אשר מכיל אבקה איכותית ושהמיכל עדיין תקין למרות השימוש הרב שאולי כבר נעשה בו. מדובר על המוצר הזול ביותר מבין כל מוצרי הדיו הנלווה למדפסת. גם במקרה זה חשוב לברר כי המדפסת אכן יכולה לעשות שימוש באותו מיכל טונר ממוחזר ושאינו מזמן נזק עבור המדפסת.


מדפסות לייזר משולבות, מדפסות לייזר צבעוניות, מדפסות המיועדות עבור הדפסת תמונות יכולות ליהנות ממגוון מוצרי הדיו הקיימים בשוק, אך לא כל חברה למוצרי דיו נלווים מספקת את כל האפשרויות. חברת סל דיו, בוחרת להימנע משיווק ומכירה של מוצרי דיו ממוחזרים היות ונחשבים ירודים באיכותם. אכן המחיר הנמוך של מוצר הדיו הממוחזר מפתה לרכישה. מבין כל מוצרי הדיו, טונר ממוחזר הינו הטונר הזול ביותר וכאן יעשה הצרכן חושבים בינו לבין עצמו עד כמה הוא מוכן לקחת סיכון או שיתכן ומדובר במוצר שאם נרכש בחנות הבטוחה באיכות מוצריה, יהיה יעיל ונוח לשימוש, יאפשר הדפסה חלקה ואיכותית ונוחות לכיס.

ולסיכום

טונרים עבור מדפסת הלייזר נמכרים בהתאם לסוג ולדגם של המדפסת. חשוב לוודא כי הטונר הנרכש אכן מתאים למדפסת על מנת שלא לפגום באיכות עבודתה. על פי רוב, ניתן למצוא את כל סוגי הטונרים עבור המדפסות המוכרות. הווה אומר ניתן לבחור בין טונר מקורי, לטונר תואם מדפסת, כלומר חלופי, או בטונר ממוחזר. הטונר המקורי הוא המוצר היקר ביותר מבין כל השלושה ונחשב איכותי, טונר חלופי הינו מוצר איכותי אשר עלותו נמוכה יותר מהטונר המקורי והטונר הממוחזר הינו הזול ביותר מבין השלושה אך יתכן כי איכותו ירודה.


לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801
פקס : 02-8000-802
, לחץ כאן לשליחת מייל לשירות
כתובתינו: נפחא 23 - ירושלים