מדפסת לייזר או מדפסת דיו

סל דיו היא חברה המתמחה בשיווק והפצה ליחידים וסיטונאים של ראשי הדפסה, טונרים, דיו, ושאר מתכלים. כמו"כ משווקים על ידינו כל סוגי המדפסות ממיטב החברות והיצרנים.
לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801 פקס : 02-8000-802, מייל: s8000801@gmail.com נפחא 23 ירושלים

מדפסות לייזר ומדפסות דיו הנמכרות כיום בשוק, מעניקות יופי של מענה עבור צרכים פרטיים ועסקיים כאחד. מעבר לאלה, קיימות מדפסות אשר משלבות את ההדפסה באיכויות נוספות המשדרגות את העבודה כגון סריקת מסמכים, צילום , קבלת פקסים וכן שליחתם, חיבורים נלווים עבור פונקציות נוספות המתלוות למחשב ולמדפסת עצמה ועוד. ההעדפה יכולה להיקבע על ידי השוואה בין כל המוצרים עבור הדפסה וסקר שווקים יעיל שיוכל לפרוש את האפשרויות העומדות בפניכם.


מדפסת הלייזר, ביישנית בהתחלה אך נחושה בהמשך

פעולת המדפסת מסתמכת על טכנולוגיית הלייזר. התוף, הלייזר וכן מערך הזיכרון, הטונר, התנור והקורונה מאפשרים את עבודתה כהלכה. התוף, הצילינדר, מסתובב בהתאם לקרן הלייזר עטוף בחומר המוליך אור. הלייזר סורק את התוף וטוען אותו במטען חשמלי בהתאם להגדרת הזיכרון. נקודה שחורה שווה מטען חשמלי ולבנה חסרת מטען חשמלי. זיכרון הקובץ נשמר כפיקסלים, כמותם קובעת את האיכות של ההדפסה. כל פיקסל יהיה לבן או שחור בהתאם לנתונים.


האבקה שקיימת בטונר נמשכת אל מטען חשמלי. התוף אשר מסתובב על הטונר מקיים את שיתוף הפעולה בין האבקה לבין הנקודות החשמליות, כל נקודה טעונה זוכה באבקה. התוף מגיע לנייר, מכסה את התמונה שהוכנה על ידי הטונר והדף עובר בתנור, אלה הם שני גלילים המחממים את הנייר ומקבעים את האבקה המומסת תוך כדי תהליך זה. התוף כעת עובר על פני הקורונה, הילה של מטען חשמלי שלילי כדי למחוק מהתוף את המידע שהיה עליו כדי שיוכל לצבור מידע חדש. המדפסת מתחממת לאט, לאט אך כאשר היא מוכנה לעבודה היא מעניקה יופי של תוצאות ראויות.


מדפסת הזרקת הדיו

טכנולוגית הזרקת הדיו מבוססת על ראשי הדיו בעלי מזרקים קטנים. אלה מתיזים טיפות דיו קטנות על הנייר בגוונים המתבקשים.


יתרונות כל מדפסת

מדפסות הדיו, זמינות, זולות ונפוצות. לרוב נרכשות עבור שימוש פרטי ולא נרחב במיוחד. יעילות עבור מסמכים בתחום הגרפיקה, הדפסת מסמכים פשוטים וכן הדפסת תמונות. חברות המשווקות מדפסות ומוצרי דיו כגון דיו אפסון כחברת אינטר דיו וחברת סל דיו מזמנים עבור שוק הצרכנים מדפסות טובות ואיכותיות. קיימות מדפסות לייזר אשר משלבות אופציות יעילות וטובות עבור הרחבת קשת העבודה עמן. במקרה של מדפסת הזרקת הדיו, חשוב לדעת כי עלותה הנמוכה מתקזזת אחר כך עם קניית ראשי הדיו. הללו נגמרים מהר יחסית ולכן נרכשים בתדירות גובהה.


מדפסת הלייזר

אכן, יקרה יותר, אבל מהווה יופי של השקעה. בעלת דיוק רב ומאפשרת עבודה רחבה. בעלת יכולת לעבודה בהיקף רחב אך חשוב לקחת בחשבון כי היא איטית להתחמם. עלות ההדפסה יכולה להשתנות על פי הקנייה של המוצר הנלווה לה, הדיו. הטונר המקורי של המדפסת שונה ממחירו של הטונר החלופי או הטונר הממוחזר. נשאלת השאלה מה עדיף יותר.


כל הטונרים יכולים להיות טובים ואיכותיים אם נקנו בחברה אשר מכבדת עצמה ומעוניינת לשמור על שמה הטוב בתחום. מחיר הטונר הממוחזר והחליפי נמוך יותר מאשר מחיר הטונר המקורי. חברת סל דיו, חברה המתמחה בשיווק והפצה של מדפסות ואביזרים נלווים, ראשי דיו וטונרים עושים הכול כדי להבטיח את השירות הטוב ביותר ולכן החברה אינה משווקת טונרים ממוחזרים היות והינם ירודים באיכותם ועלולים לקלקל את המדפסת.


לסיכומו של דבר

דיו עבור מדפסות הזרקת דיו מצוי במחסניות אשר מוכנסות אל המדפסת. דיו עבור הדפסת לייזר מצוי במכלי פלסטיק אשר נקראים טונר. קיימים כמה סוגי טונרים: טונר מקורי, טונר חליפי המוכר גם בשמו טונר תואם וטונר ממוחזר אשר נמצא בתחתית הרשימה עקב איכותו הירודה. מדפסת הלייזר נקנית, על פי רוב, יחד עם טונר מקורי ראשוני. חשוב לדעת כי טונר מקורי הינו המוצר היקר מבין כל הטונרים הקיימים. איכות הטונר התואם, כלומר החליפי אינו יורדת משל הטונר המקורי. ההבדל במחיר ראוי לציון. לכל מדפסת הטונר החליפי המתאים לה, חשוב להתעניין ולרכוש בהתאם.


לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801
פקס : 02-8000-802
, לחץ כאן לשליחת מייל לשירות
כתובתינו: נפחא 23 - ירושלים