איכות הדפסה וחסכון בעלויות שווה דיו מדפסת איכותי

סל דיו היא חברה המתמחה בשיווק והפצה ליחידים וסיטונאים של ראשי הדפסה, טונרים, דיו, ושאר מתכלים. כמו"כ משווקים על ידינו כל סוגי המדפסות ממיטב החברות והיצרנים.
לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801 פקס : 02-8000-802, מייל: s8000801@gmail.com נפחא 23 ירושלים

המדפסת התקלקלה. אין מנוס, יש להפעיל את האחריות, הרי היא תקפה לשנה. ייצרן המדפסת מבקש את טונר הדיו בהם עשיתם שימוש. אתם לא שמרתם את המקוריים, הרי רכשתם חדשים. המליצו לכם על דיו מדפסת ממוחזר. שמחתם. איזה הבדל בעלויות. כמה ימים של פעילות תקינה הותירו אתכם מרוצים, עד אשר משהו קרה למדפסת. אבל, ראו זה פלא, לא ניתן לעשות שימוש באחריות שברשותכם היות ולא עשיתם שימוש בדיו מדפסת מקורי אלא בממוחזר. איזה ביש מזל.


מה ראוי עבור יעילות עבודת המדפסת ומה כיצד להשאיר בחנות

דיו למדפסת לקסמרק, דיו למדפסת ברדר או דיו למדפסת אפסון הינם הינו הך כאשר מדובר בדיו מקורי או ממחוזר. כאשר איכות אינה איכות היא פוגמת בפעילות השוטפת של המדפסת ואינה מאפשרת שימוש באחריות שאמורה להיות תקפה לשנה. כל מדפסת מגיעה, על פי רוב, עם מלאי דיו אשר מעניק את אפשרות העבודה של המדפסת לתקופת מה. כאשר עולה הצורך ברכישת מוצר דיו נוסף, אין צורך להחליף את שני הטונרים. ניתן לרכוש טונר צבעוני או שחור בלבד. השאלה כיצד ניתן לשמור על מחיר הגון ואיכות גבוהה במוצר שאינו מוצר דיו מקורי.


מקורי או לא מקורי, ההבדל בטיב ובאיכות

ראש דיו מקורי של מדפסת הלייזר נחשב מוצר דיו יקר. רווחת העובדה כי מדפסות הלייזר הינן מדפסות יקרות לכשלעצמן יותר מאשר מדפסות הזרקת הדיו. ההוצאה הכספית הראשונה שונה. ההוצאה הנלוות ההכרחית , כלומר מוצרי הדיו הנלווים שונים במחיר גם כן. מחסניות הדיו יקרות יותר, על פי רוב, מאשר הטונרים עבור מדפסת הלייזר. כעת נשאלת השאלה האם דיו טונר מקורי אשר ידוע באיכותו ובכמותו ובביטחון שהוא מקנה עם רכישה, הינו שווה ערך מבחינת איכות למיכל הטונר התואם. מדובר על מיכל שאיכותו אינו נופלת משל המקורי, אך יחד עם זאת, עלותו נמוכה.


חברות שונות, כגון סל דיו לדוגמה, מאפשרות רכישה של מדפסות לייזר, מכלי דיו מקוריים ויחד עם זאת מכלי דיו תואמי מדפסת. סל דיו אינה מתירה מכירה של מוצרים ממוחזרים בעקבות הסיבה לאפשרות הגבוהה לפגימה במדפסת בשל איכות ירודה ומיכל רעוע. מכיל טונר תואם מדפסת מיוצר על ידי חברות מוכרות נוספות מעבר לייצרן ממנו רכשתם את מדפסת הלייזר. לכל מדפסת לייזר, לפחות למוכרות שבהן, קיים טונר תואם, איכותי, במיכל עמיד ובכמות נאותה כפי שקיימת במיכל הטונר המקורי.


מדוע לא לטונר ממוחזר

גם אם בחרתם לרכוש ראש דיו ממוחזר, חשוב כי תעשו זאת מחברה מוכרת אשר לוקחת אחריות על מוצריה. מחיר הטונר הממוחזר הינו הנמוך ביותר מבין כל האפשרויות בשוק, עובדה מפתה, אך אל תתפתו לרכוש טונר ממוחזר בחנות בקרן הפניה שאינכם בטוחים באמינותה. טונר ממוחזר הוא למעשה מיכל טונר שנעשה בו שימוש חזור והלוך, עד אשר יוצא מתוקף עבודה בשל שימוש רב. חבל שזה יקרה במדפסת שלכם, בזמן פעולה.


לא תמיד ידוע האם כמות הדיו המצויה במיכל הדיו הממוחזר הינו שוות ערך ושווה בכמות כמו במיכל הדיו המקורי. לא ברור כמה שעות עבודה כבר ביצע אותו מיכל דיו. אין ספק כי אלמנט המחזור והשמירה על הסובב, מקדמים את הרצון בבחירה באותו מיכל הטונר, אך וודאות היעילות של המוצר לא תמיד שווה את מחירו הנמוך. מה גם שאחריות המדפסת אינה תקפה אם במידה ומדפסת הלייזר פסקה לתפקד דווקא כאשר נעשה שימוש בטונר ממוחזר.

לסיכומו של דבר

במידה ומצאתם לנכון לרכוש מדפסת לייזר ולא מדפסת הזרקת דיו, עומדים בפניכם כמה אפשרויות עבור רכישת מוצרי דיו נלווים להמשך עבודה שוטף לאחר שסוים הדיו המקורי אשר תלווה לרכישת מדפסת הלייזר. מיכל דיו מקורי הינו האפשרות היקרה ביותר ונחשבת האיכותית ביותר בשוק. דיו למדפסת לייזר ממוחזר הינו מכיל הדיו המפוקפק ביותר אך הזול ביותר ומיכל הדיו התואם נחשב איכותי באותה המידה כמו מיכל הטונר המקורי ומחירו הנמוך יותר, אטרקטיבי למידי.


לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801
פקס : 02-8000-802
, לחץ כאן לשליחת מייל לשירות
כתובתינו: נפחא 23 - ירושלים