מהי מדפסת הלייזר הטובה ביותר עבורכם וכיצד משפיעה הבחירה על דיו מדפסות.

סל דיו היא חברה המתמחה בשיווק והפצה ליחידים וסיטונאים של ראשי הדפסה, טונרים, דיו, ושאר מתכלים. כמו"כ משווקים על ידינו כל סוגי המדפסות ממיטב החברות והיצרנים.
לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801 פקס : 02-8000-802, מייל: s8000801@gmail.com נפחא 23 ירושלים

חברות ייצור מדפסות, הן מדפסות הלייזר והן מדפסות הזרקת הדיו מציעות עבור הצרכן הישראלי מגוון שירותים נוספים. חברות רבות מעניקות בית אחד עבור רכישת המדפסת ועבור שירותי דיו מדפסות איכותיים אשר נזקקים לפעילותה התקינה והמתמשכת. ככל שהמדפסת מוכרת יותר ונפוצה יותר, כך קיים מרחב בחירה רחב יותר.


מה חשוב לדעת

לכל מדפסת קיימת ערכת הדיו המתאימה ביותר עבורה. כל חברה מייצרת את מיכל הדיו המתאים עבור הסוג והדגם של המדפסת הספציפית. חשוב שתהיה התאמה בין המדפסת לבין מיכל הדיו אחרת יתכן מצב בו תפגע המדפסת וחבל. בנוסף לכך, ידוע כי מדפסת אשר עושה שימוש במיכל דיו שאינו נחשב מיכל הדיו המקורי של המדפסת אינו מזכה את בעליה בשימוש בשנת האחריות על ידי יצרני המדפסת במקרה של קלקול. רק הטונר המקורי מקנה את אפשרות מימוש האחריות מצד יצרני המדפסת.


טרם רכישת המדפסת חשוב לוודא כי תענה על כל צפיות הצרכן. האם מודבר באיכות ההדפסה, האם חשובה כמות ההדפסה יורת מאשר איכותה, האם מודבר בצורך להדפסה תמונות וציורי אמנות או במסמכי שחור לבן. כמו כן חשוב לוודא יעלות עבודה במישורים שונים נוספים: עד כמה המדפסת מהירה, עד כמה מרעישה בזמן עבודתה, גודלה ולעיתים גם עיצובה. כל אלה משפיעים על הבחירה וכמו כן משפיעים על ההוצאה הראשונית וההוצאה המתלווה בהמשך של מוצרי הדיו הנלווים.


מידע יעיל עבור רכישת מדפסת

  • מדפסת הפוטו לייזר יעילה עבור תמונות ומוצרי אמנות להדפסה.
  • מדפסת הזרקת הדיו מספקת הדפסה איכותית יחסית ועלותה נמוכה לעומת מדפסת הלייזר אך מוצרי הדיו הנלווה לה יקרים בשל התחלופה הרבה הנדרשת שלהם.
  • מדפסת הזרקת הדיו יכולה לנתב את פעילותה להספקה של כמות מסמכים רבה במהירות עקב האופציה של הדפסת דפי טיוטה. האיכות שונה במעט.
  • העלות הראשונית של מדפסת הלייזר גבוהה יחסית אך ניתן להגיע למצב בו מוצרי הדיו הנלווים לה יהיו נמוכים יותר. כאן נכנס לתמונה דיו תחליפי כלומר דיו חלופי למדפסת.
  • מחסניות הדיו של מדפסות הזרקת הדיו מכלות את הדיו מהר יותר מאשר מכלי הטונר המצויים במדפסת הלייזר.
  • הטונר המקורי של מדפסת הלייזר איכותי ומחירו גבוה לעומת מחזור דיו במכלי טונר. במקרה זה גם האיכות נחשבת ירודה יותר. חברות שונות כגון חברת סל דיו, לדוגמה, אינן מוכרות מוצרי דיו ממוחזרים בשל סיבה זו.

מה ההבדל בין טונר מקורי, תואם וממוחזר וכיצד עובדות אלה משפיעות על בחירת המדפסת לרכישה

על הצרכן לברר בינו לבין עצמו אם יחליט לעשות שימוש במיכל טונר מקורי, מיכל טונר תואם או ממוחזר בטרם ירכוש את מדפסת. במידה ויוחלט לעשות שימוש במוצרי דיו מקוריים הרי שאין הבדל איזו מדפסת תירכש. במידה ועולה החשבה לרכוש בעתיד מוצרי דיו תואמים או ממוחזרים, יש לוודא כי אותה המדפסת יכולה לעשות שימוש במוצרים כגון אלה, כלומר, לא לכל מדפסת יש טונר תואם חלופי למיכל הטונר המקורי. בנוגע למוצר הדיו הממוחזר, מדובר על עולם שונה לגמרי בשל איכותו הנתונה בספק. מיכל טונר ממוחזר הינו מיכל המתמלא כאשר מתרוקן בשנית. חשוב לרכוש אותו, אצל ייצרן בעל מוניטין ידוע כדי לוודא שאכן אבקה ראויה נכנסת לתוכו ושהוא עמיד לאחר השימוש הרב שיתכן וכבר נעשה זו.


בסופו של דבר, דיו מדפסות משפיע על הבחירה במדפסת. מיכל הטונר המקורי של מדפסת הדיו הינו האיכותי ביותר והיעיל ביותר עבור מדפסת הלייזר. מיכל הטונר החלופי, כלומר דיו חליפי מספק מענה איכותי באותה מידה ובנוסף לכך עלותו נמוכה יותר מאשר מיכל הטונר המקורי. חשוב לתת על כך את הדעת. בסופו של דבר המוצר הזול ביותר מבין השלושה הוא מיכל מיחזור טונר אשר מהווה את הבחירה האחרונה עבור שיווק וייצור של החנויות השונות.


לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801
פקס : 02-8000-802
, לחץ כאן לשליחת מייל לשירות
כתובתינו: נפחא 23 - ירושלים