כיצד נקבע המחיר עבור דיו למדפסת

סל דיו היא חברה המתמחה בשיווק והפצה ליחידים וסיטונאים של ראשי הדפסה, טונרים, דיו, ושאר מתכלים. כמו"כ משווקים על ידינו כל סוגי המדפסות ממיטב החברות והיצרנים.
לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801 פקס : 02-8000-802, מייל: s8000801@gmail.com נפחא 23 ירושלים

חשוב לדעת, בטרם רוכשים מוצר, את ההשלכות שיש לשימוש בו, הן מבחינת איכותו ועמידותו לאורך זמן והן מבחינת ההוצאה הכלכלית אשר מתלווה למוצרים הנלווים לשימוש בו. דיו למדפסת לייזר הינו הטונר לעומת דיו למדפסת הזרקת הדיו, כלומר מחסניות הדיו / ראשי הדיו. חשוב להבין את ההבדלים בין המוצרים על מנת לבצע את הרכישה הטובה ביותר.


כמה גורמים עיקריים משפיעים על הרכישה:

  • מהי מטרת ההדפסה, ביתית או עסקית.
  • עד כמה נחוצה מהירות העבודה של המדפסת
  • עד כמה נחוצה רזולוציה גבוהה ובמה ניתן להסתפק עבור מטרה זו או אחרת.
  • איכות הדיו, מה יעיל יותר, מה זמין יותר, מהי העלות.
  • עד כמה ניתן להשקיע ברכישה בהווה לעומת בהוצאה העתידית.

מטרת המדפסת

מדפסת ביתית תייצר פחות עבודה, מדפסת המשמשת עבור צורכי העסק תהווה כלי עקרי לעבודה. מוצרים חשמליים נוספים נרכשים, בדרך כלל, עבור שימוש ביתי או עסקי באותה הנשימה כגון פקס ומכונת צילום. נקודה יפה למחשבה היא העבודה כי ניתן לשלב בין כל המערכות האלקטרוניות הללו במוצר אחד. לעיתים יש צורך גם בחיבור מתקדם למחשב, חיבור למכשירים ניידים נוספים, שימוש בכרטיסי זיכרון שונים וחיבורים לרשת אשר מאפשרים שימושים מגוונים, המחיר משתנה אך מספק מוצר בעל איכות עבודה אחרת לגמרי ונוחות שאין לה תחליף.

מהירות תפוקה, רזולוציה גבוהה

גורם נוסף שיש לקחת בחשבון הוא טיב המסמכים אשר תתבקש המדפסת לייצר. האם מדובר על עבודות אומנות, תצלומים או מסמכים סטנדרטיים. בחירת המדפסת משנה את מהירות תפוקת העבודה. מדפסת הדיו מעניקה תוצר יפה ומהירה לשימוש, מדפסת הלייזר מעניקה תוצר איכותי ברמה גבוהה אך איטית להתחמם ולכן יש להמתין עד לתוצאה המתבקשת.

הדפסות מרובות או מעטות

הדפסות רבות גובות מחיר גבוה בשל השימוש הרב הנעשה בדיו. דפים למדפסת נצרכים בין כה וכה, אבל, כל מדפסת צורכת כמות שונה של דיו. למדפסת הלייזר יש אופציות חלופיות טובות עבור צריכת דיו גבוהה. הטונר אינו חייב להיות מקורי הוא יכול להיות איכותי גם אם הוא טונר חליפי של חברה אחרת. המחיר משתנה ולטובה. טונר ממוחזר, לעומת זאת, אינו מומלץ עקב איכותו הירודה. חברת סל דיו אינה משווקת טונרים מממוחזרים עקב סיבה זו.

איכות הדיו

כפי שהוזכר, אבקת הטונר מגיעה בשלושה סוגי מכלים. טונר מקורי: הוא הטונר אשר נרכש יחד עם מדפסת הלייזר, הוא מותאם לחלוטין עבור המדפסת. איכותו, על פי רוב מקסימלית והוא יעיל עבור המדפסת אשר הוא מיועד לה. הטונר החליפי (טונר תואם) לעומת זאת, אינו שייך לאותו היצרן של המדפסת, אך, על פי רוב אין הדבר מהווה בעיה אלא אם כן נרכש מחברה שאינה אחראית עבור מוצריה. הטונר הממוחזר, הינו אותה קופסת פלסטיק אשר מתמלאת מחדש. הרכישה בטוחה אם נקנתה אצל חברה אחראית ומקצועית בתחום אך אינה מומלצת עקב איכותה הירודה.


חשוב כי חלקי הטונר והאבקה יהיו איכותיים על מנת שהטונר יוכל להעניק מענה ראוי. כל טונר זמין, השאלה היא מה הבחירה של הלקוח ועד כמה הוא מעוניין להוריד את העלות ולקחת ריזיקה בבחירה שלו. כל אחד רואה את פני הדברים אחרת. על כל פנים, חשוב ליידע כי בדרך כלל, מדפסת הינה באחריות כל עוד נעשה שימוש בטונר המקורי ולא באחד אחר.

מה עוד חשוב לדעת על דיו

מדפסת הזרקת דיו עושה שימוש במחסניות דיו, אלא נגמרות, בדרך כלל, מהר יותר מאשר הטונר. מצד שני ראשי דיו למדפסת הינם זולים יותר. ברור כי יש כאן מרחב גדול לבחירה בין דיו וטונרים. אנו, בסל דיו, נשמח לענות לכם עבור כל שאלה לצורך השוואה נוספת בין מגוון המוצרים הקיימים ברשותנו עבור מדפסות הזרקת דיו ומדפסות לייזר. כמו כן, קיימים ברשותנו דגמים רבים של מדפסות במחירים הוגנים עבור הצרכן הישראלי. חשוב לנו שתהיו מרוצים מהבחירה שלכם היות והיא תשרת אתכם לאורך זמן. זאת ועוד, כל דיו למדפסת אשר יצא תחת ידנו הינו באחריות מלאה ובטיב איכותי במיוחד. לנו חשוב לשמור על שמנו הטוב.


לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801
פקס : 02-8000-802
, לחץ כאן לשליחת מייל לשירות
כתובתינו: נפחא 23 - ירושלים