דיו למדפסות. מחיר לעומת איכות מוצר

סל דיו היא חברה המתמחה בשיווק והפצה ליחידים וסיטונאים של ראשי הדפסה, טונרים, דיו, ושאר מתכלים. כמו"כ משווקים על ידינו כל סוגי המדפסות ממיטב החברות והיצרנים.
לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801 פקס : 02-8000-802, מייל: s8000801@gmail.com נפחא 23 ירושלים

מטרת השימוש של המדפסת שלכם אמורה להיות האלמנט אשר ישפיע באופן ישיר על הבחירה שלכם. מעבר לכך, חשוב כי תשלבו בבחירתכם גם את אלמנט המחיר של מוצרי הדיו הנלווים. קיימים מגוון מוצרי דיו למדפסות: ערכות מילוי דיו, דיו מקורי, טונר מממוחזר, דיו תחליפי.


המדפסות הקיימות בשוק מציעות שירותים שונים. מדפסת משולבת לדוגמה מכילה בה את שירותי הפקס, שירותי סריקה וכן חיבורים שונים עבור המחשב. מדפסת לייזר אשר משמשת לצורכי משרד יכולה להיות שונה ממדפסת ביתית, אך לא בהכרח, מאד תלוי בכמות הדפים הנצרכת ובטיב המתבקש.


באופן כללי, קיימים שתי אופציות מילוי עבור שני סוגי המדפסות: מדפסת הלייזר תעשה שימוש בטונר, מדפסת הזרקת הדיו תעשה שימוש במחסניות דיו. כאשר מדובר במדפסת הלייזר, קיימים כמה תתי סעיפים אשר מעניקים מענה עבורה: טונר מקורי, טונר תואם, טונר ממוחזר. לכל מדפסת לייזר יש שני סוגי מכלי דיו: מיכל צבעוני ומיכל עבור אבקה שחורה. הטונר הינו קופסת פלסטיק המלאה באבקת דיו, זו מומסת על הדף לאחר תהליך חימום מסוים אשר מתרחש במדפסת.


לכל מדפסת יש מיכל דיו אשר מותאם לה, מכיל זה נקרא מכיל טונר מקורי. כל יצרן לוקח אחריות על אותו מיכל של אותה המדפסת ורק עליו. לכן לא קיימת אחריות למשך שנה עבור מדפסת אשר התקלקלה עם מיכל טונר שאינו מקורי בתוכה.


כמה עולה לכם הדיו עבור המדפסות שלכם

טונרים חלופיים, כלומר תואמי מדפסת נמכרים על ידי חברות שונות המודעות למחיר הגבוה של מכלי הטונרים המקוריים. מכלי הטונר הללו מותאמים עבור מדפסות מסוימות וחשוב לוודא כי הן המיועדות עבור המדפסת שלכם.


לעומת הטונר החלופי קיים מיכל הפלסטיק אשר משמש כטונר ממוחזר. הטונר הממוחזר הינו מוצר אשר לא כל חברה מכניסה אותו אל חנותה עבור הצרכנים, כך שכבר כנקודת התחלה רצוי לוודא כי נרכש מידי חברה אחראית עבור מוצריה. הטונר הממוחזר אינו נחשב אמין היות ולא תמיד ידוע היכן מולא, במה מולא ואם הקופסה אשר בה הוא מאוחסן אכן עדיין ראויה לשימוש היות ומדובר על מבנה שנעשה בו שימוש רב פעמי. חשוב לציין כי עלותו הסופית הינה הנמוכה ביותר מבין כל פתרונות הדיו המוכרים כיום.


אז מה היה לנו כאן

טונר מקורי אשר מאפשר את אחריות היצרן עבור המדפסת למשך שנה שלמה. מיכל הטונר נחשב היעיל ביותר וגם הבטיחותי ביותר עבור המדפסת שלה הוא שייך. מוצר הדיו הזה נחשב היקר ביותר מבין כל מוצרי הדיו הקיימים בתחום. איכותו מובטחת כמעט במאה אחוז.


טונר תואם מדפסת הינו הטונר אשר מהווה, על דעת מרבית הציבור, הטונר הטוב ביותר עבור שימוש לאורך זמן מכיוון שמחירו נוח לכל כיס ויחד עם זאת איכותו אינה נפגמת. נכון, מדובר במוצר אשר מסכן את אחריות היצרן עבור אותה שנת פעילות המדפסת אך מצד שני, הסבירות שיגרום לתקלה נמוכה יחסית עקב איכותו הרבה.


טונר ממוחזר. חשוב לא להתבלבל, טונר ממוחזר אינו טונר תואם ואל לכם לטעות בכך גם אם יאמר אחרת על ידי מוכרים בשווקים. הביטו על הטונר, האם שייך לחברה מוכרת, חישבו היכן נרכש, חנות קטנה או חנות גדולה ואמינה. הטונר הממוחזר נחשב המוצר הזול ביותר עבור המדפסת. חשוב, אם רוכשים אותו, להיות בטוחים כי הוא מותאם עבור המדפסת שלכם באופן חד משמעי.


חברות שונות אינן לוקחות את האחריות עבור שיווק המוצר הממוחזר, חברת סל דיו למשל, בוחרת להתמקד במוצרים התואמים של המדפסות הקיימות בה בשל הביקוש ובשלב איכות המוצרים הללו. דיו למדפסות חייב להיות אלמנט הנלקח בחשבון טרם רכישת המדפסת היות ולא כל המדפסות בעלות אפשרות להתאמת מכלי טונר עבור שימוש במקום הטונרים המקוריים. מדפסות ישנות, מדפסות המוכרות פחות, מדפסות מיוחדות, בדרך כלל, לא תהיינה בעלי האפשרות לרכישת מיכל טונר חלופי ולכן במקרה זה יאלץ הצרכן לקיים את דפי המדפסת בדיו מטונר מקורי בלבד


לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801
פקס : 02-8000-802
, לחץ כאן לשליחת מייל לשירות
כתובתינו: נפחא 23 - ירושלים