מוצרי דיו דיו ומוצרי סל דיו. מה עדיף יותר עבור הצרכן הישראלי?

סל דיו היא חברה המתמחה בשיווק והפצה ליחידים וסיטונאים של ראשי הדפסה, טונרים, דיו, ושאר מתכלים. כמו"כ משווקים על ידינו כל סוגי המדפסות ממיטב החברות והיצרנים.
לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801 פקס : 02-8000-802, מייל: s8000801@gmail.com נפחא 23 ירושלים

הצרכן הישראלי שם את ידו על שני סוגי מדפסות: מדפסת הלייזר ומדפסת הדיו. כל אחת מהן מבצעת תפקידה על ידי שימוש בכלי אחסון שונים עבור הדיו. מוצרי דיו דיו וסל דיו עבור הזרקת דיו שונה ממוצר דיו המשמש מדפסת לייזר. חשוב להבחין בהבדלים היות ומשפיעים על עלות השימוש לטווח ארוך ובנוסף, יכולים גם להביא לתוצאות הדפסה שונות. במדפסת הזרקת דיו, מתבצעת החלפת דיו על ידי החלפת מחסנית דיו. במדפסת לייזר יש להחליף את מיכל הפלסטיק המכיל את אבקת הדיו (הטונר). לנו, בסל דיו, חשוב להעניק את השירות הטוב ביותר עבור כל סוגי המדפסות.


ראשית הסוסים ואחר כך העגלה

לפני שרוכשים את המילוי הראוי, חשוב לוודא כי החברה ממנה נרכש מוצר הדיו ולא פחות חשוב המדפסת עצמה, הינה חברה הלוקחת אחריות מלאה עבור מוצריה. יצרן מבית טוב יספק מענה עבור מוצרים איכותיים ראשוניים (המדפסות עצמן), וכן עבור מוצרים נלווים איכותיים, כלומר טונר, טונר חילופי ומוצרי דיו נוספים.


הבדלים מהותיים בין מדפסת הזרקת דיו לבין מדפסת לייזר

מדפסת הדיו איכותית ומבצעת את עבודתה כהלכה. היא נחשבת זולה יחסית אבל, הבעייתיות העולה מהשימוש בה היא העובדה כי מחסניות הדיו שלה מסיימות את תכולתן מהר יחסית. מדפסת הלייזר, נחשבת יקרה יחסית עבור הקהל הרחב, אך מאפשרת הדפסה ניכרת לאורך זמן. הבחירה במדפסת זו לעומת זו היא למעשה ההוצאה הראשונית לעומת ההוצאה המאוחרת על פני טווח השימוש. 150-500 שקלים לעומת 500-1600 פחות או יותר עבור הוצאה ראשונית הוא נתון שיש לקחת בחשבון.


אם קנית, תשמור על מה שיש לך

חשוב לקחת בחשבון את הבטחת מוצר הנרכש. מומלץ להכניס את המדפסת תחת הביטוח של המשרד או של הבית. מעבר לכך, חשוב לנו להדגיש בפניכם כי מוצר איכותי מלווה בשירות החברה בה הוא נרכש. כמו כן, חשוב לוודא אחריות עבור מוצרי הדיו. חנויות שונות מספקות שירות תיקונים נילווה לרכישה תמורת מחיר הוגן. חנויות אחרות יספקו שירות החזרת המוצר. חשוב שמענה טלפוני יהיה זמין עבור הלקוח בכל שאלה או בעיה


מדפסת לייזר, קלאסה של הדפסה

יודע כי המדפסת נחשבת יקרה יותר, אך אלגנטיות הביצוע שלה יתכן ושווה את המחיר. הטונר בה היא עושה שימוש הוא למעשה כלי מפלסטיק אשר מלא באבקה. הטונר הראשוני מתקבל, בדרך כלל, יחד עם המדפסת. חשוב לדעת כי לקראת הסיום של הטונר (כמו גם במחסנית הצבע) נוצר מצב הנקרא עיוות צבע. אין מדובר בתקלה אלא בתופעה שכיחה המאפיינת את הטונר. כאשר אין מספיק אבקה המדפסת צובעת את הדף בצבעים שנשארו לה, כך שיתכן כי הצבע הנבחר אינו הצבע שיתקבל על הדף.


כאשר יש צורך בטונר חדש ניתן לרכוש אחת משלושת האופציות הבאות:

  • טונר מקורי של אותו היצרן המותאם למדפסת.
  • טונר חליפי אשר מיוצר על ידי יצרן אחר, בדרך כלל זול יותר ואמור להיות יעיל באותה המידה. תלוי אם נקנה מידי חברה אמינה ואחראית
  • טונר ממוחזר, מתמלא כל פעם מחדש ולכן נחשב ידידותי לסביבה, מחירו זול יחסית אך שוב, חשוב לרכוש אותו מחברה מקצועית ואחראית. אם בכלל. יודע כי טונר ממוחזר עלול לפגוע במדפסת. חברת סל דיו אינה מוכרת טונרים מסוג זה עקב כך. חשוב לוודא כי שימוש בטונר הממוחזר או החליפי אינו פוגם באחריות המדפסת בשל תקלה לאחר השימוש בהם. חשוב לוודא כי אותו טונר מספק איכות תמונה וכמות רבה של הדפסות לפחות כמו הטונר המקורי. איכותו נמדדת, בין היתר, מטיב החלקים ממנו מיוצר, איכות האבקה וההרכבה האיכותית שלו. לכן אין להקל ראש ולרכוש טונר במקום ראוי.

חברות שונות כגון דיו דיו, חברת סל דיו ועוד משווקות ומפיצות דיו איכותי המותאם עבור מדפסות הלייזר. קיימות חברות המייצרות טונרים חלופיים איכותיים כגון החברות המוכרות וכן חברת WOX וחברת ORINQ. חברת סל דיו אינה משווקת טונרים ממוחזרים היות ועלולים לפגום במדפסת.


לשאלות ובירורים חייגו: 02-8000-801
פקס : 02-8000-802
, לחץ כאן לשליחת מייל לשירות
כתובתינו: נפחא 23 - ירושלים